Ratusz wprowadził w ostatnim czasie nowe rozwiązanie, jakim jest ekran ledowy zamontowany przed wejściem głównym. Wyświetlane tam informacje dotyczące aktualnego stężenia pyłów zawieszonych PM 2.5 i PM 10, poziomu wilgotności, ciśnienia i temperatury powietrza, pozwalają mieszkańcom monitorować jakość powietrza w ich otoczeniu.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze umożliwił zakup ekranu, który prezentuje dane z miernika jakości powietrza przy ulicy Kopernika 23 w Szprotawie.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat danych dostępnych na stronie szprotawa.pl, zapraszamy do odwiedzenia sekcji „Informacje”.

Chcesz poznać szczegóły dotyczące programu „Czyste Powietrze”? Nowy mini telebim to idealne narzędzie, które pozwala Ci uzyskać informacje dotyczące realizacji tego programu w naszej gminie – dowiedz się m.in. o ilości złożonych wniosków, liczbie zrealizowanych przedsięwzięć, zawartych umowach o dofinansowanie i wypłaconych dotacjach.

Jeśli szukasz danych dostępnych online, odwiedź stronę szprotawa.pl i sprawdź sekcję „Informacje” – tu znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące dostępnych danych.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *