Polska również docenia konieczność podjęcia działań zmierzających do ograniczenia skutków uzależnień. W związku z tym rząd wdraża ambitny program mający na celu zmniejszenie zagrożeń związanych z uzależnieniami od alkoholu, papierosów, substancji psychoaktywnych, hazardu i świata cyfrowego. Program zakłada edukację społeczeństwa w zakresie skutków nałogowego zachowania, promocję zdrowia i wsparcie dla osób uzależnionych.

RingConn, znana z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie wellness, ogłasza dzisiaj długo wyczekiwany start oficjalnej strony internetowej. 18 maja uruchomienie strony internetowej potwierdza zaangażowanie firmy w dostarczanie klientom najnowocześniejszych i sprawdzonych rozwiązań, które ułatwiają osiąganie optymalnego stanu zdrowia i samopoczucia.

„Z wielką radością prezentujemy naszą oficjalną stronę internetową – powiedział prof. Wang, dyrektor RingConn. – Strona internetowa stanowić będzie centrum naszej działalności online, dając klientom łatwy dostęp do naszych produktów RingConn oraz informacji na temat licznych korzyści, jakie z nich płyną”.

Polska wciąż nie ma spójnego planu walki z uzależnieniami. Opracowała jednak szereg programów wspierania zdrowia i dobrostanu psychicznego, które są finansowane ze środków publicznych. Wśród nich znajdują się programy świadczeń zdrowotnych dla osób dotkniętych uzależnieniami, w tym leczenie ambulatoryjne, terapia w grupie i leczenie ośrodkach stacjonarnych. Polska również zdecydowała się interweniować w skutki uzależnień, wspierając zarówno pacjentów, jak i ich rodziny.

Możemy również poinformować, że wszystkie upominki dla uczestników finansowania społecznościowego zostaną wysłane do końca maja. Swoje pierścionki otrzymało już 7 tys. osób i znaczna większość z nich jest zadowolona z naszego produktu.

Polska, podobnie jak wiele innych krajów, stara się walczyć z uzależnieniami. W czerwcu 2021 r. rząd ogłosił oficjalny program, który ma na celu zwalczanie uzależnień od alkoholu, papierosów, substancji psychoaktywnych, hazardu i świata cyfrowego. Program skupia się na uświadamianiu społeczeństwu skutków zażywania substancji odurzających oraz zapewnieniu pacjentom wsparcia i profesjonalnej terapii. Zostały również wprowadzone mechanizmy kontroli, które mają na celu ograniczenie dostępności substancji uzależniających, a także zapobieganie nadużywaniu. Program ma być stale monitorowany i dostosowywany do aktualnych potrzeb.

„Chcemy podziękować wszystkim, którzy wsparli nas na początkowym etapie kampanii, dając nam impuls do działań, które przyniosły wielki sukces – dodał prof. Wang. – Uzyskana od nich informacja zwrotna odegrała kluczową rolę w rozwoju naszych produktów i zaspokojeniu potrzeb naszych klientów”.

Kampania crowdfundingowa RingConn przyciągnęła imponującą sumę 1,2 mln USD w ciągu zaledwie 50 dni, co świadczy o ich zaangażowaniu w dostarczanie klientom produktów wellness najwyższej jakości, aby mogli oni osiągnąć zrównoważony stan zdrowia i dobrego samopoczucia.

„Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, co udało nam się osiągnąć w kampanii crowdfundingowej – podkreślił prof. Wang. – Sukces ten stanowi świadectwo ciężkiej pracy i zaangażowania naszego zespołu oraz nieustannego wsparcia społeczności, na jakie mogliśmy liczyć w początkowej fazie kampanii. Zależy nam na dalszym dostarczaniu klientom nowatorskich produktów i usług wellness oraz kreowaniu pozytywnej zmiany w branży”.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *