Jeśli marzysz o wyjątkowym wydarzeniu, na którym znajdziesz zarówno rozrywkę, jak i okazję do spotkania znajomych i przyjaciół, 8-10 września w Piwnicznej-Zdroju odbędzie się Festiwal Biegowy. Na tę niepowtarzalną imprezę przygotowano trasy biegowe, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych, pełne atrakcji Miasteczko Biegowe, trzydniowy folkowy Festiwal Lachów i Górali oraz stoiska kół gospodyń wiejskich serwujące lokalne potrawy. Nie przegap okazji, by spędzić trzy dni pełne wrażeń!

Miasteczko Biegowe położone jest w malowniczej okolicy, na 7-hektarowym, zadbanym terenie na brzegu Popradu. To tu zaczynają i kończą swoje biegi uczestnicy wszystkich zawodów. Wielkie hale zawierają strefę EXPO, biuro zawodów oraz specjalną strefę dla uczestników Iron Run.

Festiwal Biegowy to wyjątkowa okazja do zmierzenia się z 22 dystansami biegowymi oraz 2 trasami nordic walking. Od zawodników o niewielkim doświadczeniu w bieganiu, aż po profesjonalistów – każdy znajdzie tu coś dla siebie – od 1 km po 100 km!

8 września to dzień, w którym będzie można wziąć udział w wielu wyjątkowych wydarzeniach. Rozpoczynając od Mila, a następnie Bieg na 15 km, Bieg w Krawacie, Bieg Lachów i Górali, a także Bieg Nocny na 7 km. Sobotni poranek to PZLA Mistrzostwa Polski masters w Biegu 7 Dolin na 100 km. Następnie czekają na uczestników: Bieg 7 Dolin na 61 km, Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, Bieg Kobiet, Bieg 7 Dolin na 36 km, Sądecka Dycha (MP masters), Bieg Dzieci, Bieg Młodzieży i Kibiców, Bieg Przebierańców, Bieg na 3 km oraz Nocny Bieg Rodzinny na 5 km.

Niedziela z pewnością przyniesie mnóstwo emocji! Zawodnicy wystartują w Koral Maratonie, Półmaratonie śladami św. Kingi (MP masters), Biegu Górskim na 11 i 23 km, Biegu na Górę Kicarz, Mistrzostwach Polski w HILL Nordic Walking, Biegu Dzieci oraz w Biegowym Wyścigu na 1 km.

Iron Run to wyjątkowa konkurencja, która wyzwala w zawodnikach siłę z żelaza. W ciągu trzech dni, uczestnicy zmierzą się z niezwykłym wyzwaniem – przebiegną niemal 100 km. Zmagania rozpoczną się od Biegu na 15 km, po którym nastąpi Mili, Biegu Nocnym na 7 km, Ultramaratonu na 61 km, Biegu na 3 km, Koral Maratonu, Biegu na Górę Kicarz oraz Biegu na 1 km.

Tegoroczny Festiwal Biegowy w Piwnicznej zakończy się losowaniem nowego samochodu ufundowanego przez firmę Koral. Biała Toyota Aygo X może stać się własnością jednego z uczestników, który ukończył choć jeden bieg na dystansie minimum 10 kilometrów. Aby móc wziąć udział w losowaniu, biegacze muszą wziąć udział w ostatnim dniu Festiwalu.

Koszulki finiszera to wyjątkowy prezent, który otrzymują uczestnicy, którzy dotrą do mety dowolnego dystansu. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w atrakcjach towarzyszących, takich jak Festiwal Lachów i Górali czy Festiwal Smaku.

Oprócz atrakcji dla dorosłych i dzieci, organizatorzy przygotowali także Strefę Chillout i Strefę Rowerową, które zapewnią dodatkową rozrywkę. Wszyscy szukający słodkiego przysmaku natomiast z pewnością nie będą zawiedzeni, gdyż lodówki zawsze będą pełne lodów Koral, a także lokalnych przysmaków, zbilansowanej diety i food trucków.

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń, wyścigi biegowe w Piwnicznej-Zdroju są właśnie dla Ciebie. Doświadcz niezwykłych emocji, przepięknych tras górskich oraz najlepszych nagród. Przygotuj się na wysoki poziom rywalizacji i smaczne jedzenie – nie zwlekaj z rejestracją!


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *