„Otworzyliśmy pierwsze w Europie SPA wodorowe. Od siedmiu lat rozwijamy miejsce, w którym można się zrelaksować, lecz także zadbać o swoje zdrowie, nie wyjeżdżając z Warszawy. Teraz proponujemy naszym gościom zupełnie nowe, niespotykane w skali Europy a nawet całego świata atrakcje. Dlaczego wodór? To najsilniejszy antyoksydant do tej pory wykorzystywany głównie w medycynie i profesjonalnym sporcie. Teraz dostępny będzie również w nowej strefie SPA warszawskiego Studio Sante” – zapowiada Olaf Żelazny, dyrektor uzdrowiska miejskiego Studio Sante oraz Hotelu Sante.

Profilaktyka zdrowia, terapia oraz działanie odmładzające, czyli anty-aging, to trzy główne powody, dla których wodór staje się coraz popularniejszy w branży SPA. Nowa strefa Studio Sante otworzona została pod hasłem „Wodorowe SPA Studio Sante – Twoje źródło młodości”. Goście będą mogli podczas relaksu skorzystać z prozdrowotnych i odmładzających właściwości wodoru molekularnego, który jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów na świecie. Działa tak jak witamina C, tylko jeszcze silniej.

Przychodząc do Studio Sante z dobroczynnych właściwości wodoru skorzystać można m. in. w jacuzzi wodorowym Gold oraz jacuzzi wodorowym, wypoczywalniach wodorowych z podgrzewanymi ławami Tepidarium i Zielony Zakątek, w łaźni parowej czy w tężni solankowej.

„Wodór jest paliwem życia” stwierdził odkrywca witaminy C i laureat nagrody Nobla w dziedzinie medycyny Albert Szent-Gyorgi. Wodór molekularny to najmniejszy i najsilniejszy na świecie antyoksydant. Jest ponad 170-krotnie mniejszy niż witamina C, dlatego tak skutecznie działa oczyszczająco na nasz organizm. Wiemy już z setek badań naukowych, że wodór wykazuje wiele korzyści dla zdrowia, m.in. redukuje stany zapalne, uruchamia procesy antyoksydacyjne i przyczynia się do szybszej regeneracji organizmu. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zastosować go w naszym uzdrowisku miejskim. Dzięki wodorowi oraz wysokiej biowitalności wszystkich atrakcji nasi goście podczas pobytu mogą skorzystać z kompleksowej odnowy biologicznej” – podkreśla Olaf Żelazny.

Nowością w Studio Sante będą też pierwsze na świecie seanse saunowe, podczas których wyświetlane będą animacje holograficzne. To wszystko w największej saunie fińskiej w Warszawie. Skorzystać można także z nowej, niezwykle aromatycznej sauny różanej, a także sauny Infrared, w której dodatkowo umieszczono dwa stanowiska z podgrzewanymi czarnymi kamieniami Ganbanyoku. W nowej części do dyspozycji gości będzie również Snack Bar, zlokalizowany na poziomie strefy saun i basenów. Dzięki temu goście będą mogli zamawiać napoje i przekąski bez konieczności opuszczania strefy relaksu.

W ofercie Centrum Terapii Studio Sante dostępne są natomiast inhalacje wodorem molekularnym, które poprawią działanie układu oddechowego i regenerują organizm. W strefie zabiegowej Studio Sante dostępne są także niezwykle skuteczne zabiegi oczyszczania wodorowego, wykorzystujące antyoksydacyjne działanie tego pierwiastka. Można skorzystać m.in. z zabiegu pielęgnacyjnego 3 w 1 OXYgen oraz oczyszczania wodorowego skóry AQUAgen+.

O wszystkich atrakcjach Wodorowego SPA można przeczytać na stronie Studio Sante.

O Studio Sante:

Studio Sante to biowitalne SPA, które kompleksowo dba o zdrowie i dobre samopoczucie. Pozwala zrelaksować się w strefie saun i skorzystać z basenu z krystalicznie czystą, rewitalizowaną wodą. Woda w Studio Sante poddawana jest specjalnemu procesowi filtracji metodą Grandera. Dotyczy to zarówno wody pitnej dostępnej w źródełkach, używanej w Bistro Sante, w gabinetach zabiegowych, jak i zastosowanej w strefie SPA & Wellness – w saunach i basenach. Zastosowanie najnowocześniejszych metod uzdatniania pozwoliło na zachowanie mikrobiologicznej czystości wody bez używania tradycyjnych środków chemicznych. W Studio Sante można zadbać o poziom biowitalności, relaksując się w kapsule floatingowej czy złotej wypoczywalni Goldarium. Siły witalne można zregenerować, wypoczywając na płytach z czarnej krzemionki wulkanicznej w Ganbanyoku – unikatowej w Polsce, a cieszącej się ogromną popularnością w Japonii, saunie suchej. Płyty po podgrzaniu emitują naturalne promieniowanie podczerwone wnikające w ciało człowieka. Przyspiesza to procesy metaboliczne, poprawia ukrwienie i dodaje energii. Odpoczywając z kolei przez 45 minut w tężni solankowej, można „spędzić” 3 dni nad morzem, nie wyjeżdżając z Warszawy. Delikatną opaleniznę i dzienną dawkę witaminy D3 zapewnia z kolei Słoneczna łąka i kolagenowa terapia świetlna. Stan głębokiego relaksu, regenerację i wzrost energii witalnej pomaga też osiągnąć muzyka o częstotliwości 432 Hz, która tworzy komfortowe warunki do medytacji. Zdaniem Wojciecha Eichelbergera, twórcy Instytutu Psychoimmunologii: „Studio Sante może być nie tylko ważnym wsparciem dla regeneracji, lecz także przypomnieniem, że regeneracja i doładowanie energetyczne są niezbędne do życia – nie wolno ich lekceważyć”.

Dziennikarzy organizatorzy zapraszają do złożenia bezpłatnej wizyty w Studio Sante – zapytania należy składać na adres: agil@sante.pl.

KONTAKT:

Alicja Gil

e-mail: agil@sante.pl

Źródło informacji: Sante

 


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *