Kwiecień w Bolesławcu to miesiąc obfitujący w wydarzenia kulturalne. W szczególności dla dzieci, miłośników fantastyki oraz fanów kultury francuskiej przygotowano mnóstwo interesujących propozycji.

Eksperymentarium oferuje wyjątkowe warsztaty dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat, podczas których nauka przenika się z zabawą. Natomiast Klub Miłośników Fantastyki zaprasza na dyskusję na temat powieści „Okrutna pieśń” Victori Schwab.

Podczas spotkań „Francuskie klimaty” możesz nie tylko poznać francuską kulturę, ale również zobaczyć oryginalne przedmioty z Francji, próbować pysznych francuskich potraw i napić się wyśmienitego wina. Nie zabraknie także rozmów o historii i sztuce Francji oraz wielu ciekawych atrakcji.

Wyjątkowe spotkania „Francuskie klimaty” to szansa na ciekawe doświadczenia, poznanie nowych ludzi i oderwanie się od codzienności. Dołącz do nas i wybierz się w podróż do Francji w samym centrum Bolesławca!

Jeśli chcesz zasmakować prawdziwego, francuskiego stylu życia, koniecznie odwiedź „Francuskie klimaty”! Uczestnicy będą mieli okazję poznać prawdziwych Francuzów, którzy wprowadzą ich w kulturę, sztukę, historię i kuchnię tego kraju. To doskonała okazja do poznania nowych ludzi oraz zdobycia wiedzy i doświadczenia.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *