Pierwszy dzwonek szkolny to prawdziwe wyzwanie dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę ze szkołą. Czy doświadczenia z cyfrowego świata można wykorzystać w szkolnym życiu? Co jest ważniejsze niż wyniki w nauce? – te pytania zastanawiają psychologa i psychoterapeutę Agnieszki Jastrzębską przed rozpoczęciem roku szkolnego.

BENGALURU, Indie i WARSZAWA, Polska, 25 sierpnia 2023 r. /PRNewswire/ — Spółka Infosys (NSE: INFY) (BSE: INFY) (NYSE: INFY) z dumą ogłasza dziś wieloletnią współpracę z czterokrotną mistrzynią Wielkiego Szlema oraz liderką rankingu WTA Igą Świątek. 22-letnia zawodniczka utrzymuje swoje miejsce na szczycie od 70 kolejnych tygodni, dzięki nieustannym wyzwaniom i systematycznemu dążeniu do osiągnięcia mistrzostwa. Jej przykład może być dla wszystkich pragnących podążać własną drogą inspirujący i motywujący.

Od ośmiu lat Infosys pomaga zmienić oblicze tenisa, wspierając innowacje cyfrowe na ATP Tour, Rolan Garros, Australian Open i Międzynarodowej Tenisowej Galerii Sławy. Poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, chmura i analiza danych, firma zmieniła zasady gry w tenisa.

Infosys i Iga Świątek współpracują aby wprowadzić zaawansowaną analitykę danych i pulpit nawigacyjny wideo, który wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby wspierać jej trening i pomagać w dynamicznym rozwoju jej umiejętności poprzez ciągłe uczenie się. Klienci Infosysu również wykorzystują najnowsze technologie – sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe, rozwiązania w chmurze itp. – w celu przyspieszenia swojej ewolucji i transformacji. Infosys i Iga Świątek będą również współpracować, aby zainspirować i upodmiotowić młode kobiety na całym świecie, tworząc programy, które pomagają kobietom z mniej uprzywilejowanych społeczności w karierze w naukach ścisłych, technologii, inżynierii i matematyce (STEM).

Iga Świątek powiedziała: „Współpraca z organizacją taką jak Infosys, wykorzystującą swoją wiedzę technologiczną do zmiany oblicza tenisa dla tak wielu osób, jest dla mnie ogromnym zaszczytem. Pomimo tego, że tenis i technologia mogą początkowo wydawać się zupełnie odrębnymi dziedzinami, mają ze sobą wiele wspólnego – w tym strategiczne myślenie, uczenie się i rozwijanie w każdej sytuacji, zdolność do doskonalenia gry i dostosowywania się. Poruszyło mnie wszystko, co Infosys osiąga poza boiskiem, oferując kolejne możliwości, które pozwalają ludziom, firmom i społecznościom wkraczać w przyszłość. Wraz z Infosys naszym celem jest również inspirowanie ludzi, zwłaszcza młodych kobiet, do przygotowania się do odgrywania silnych i znaczących ról w świecie, w którym nie można żyć i rozwijać się bez zaawansowanych umiejętności i wiedzy cyfrowej”.

Salil Parekh, dyrektor generalny i zarządzający Infosys, oświadczył: „Z radością witamy nową ambasadorkę marki Infosys – Igę Świątek – polską bohaterkę, która stawiła czoła niesamowitym wyzwaniom, aby stać się najlepszą tenisistką na świecie i inspiracją dla wszystkich, którzy aspirują do tego, aby podążać swoją drogą. Jej nieustanny rozwój jest odzwierciedleniem cyfrowej podróży, którą wielu klientów podjęło we współpracy z nami, aby stać się mistrzami w swoich dziedzinach. Iga jest również znakomitą inspiracją dla kobiet osiągających sukcesy, a wraz z nią Infosys będzie dążyć do motywowania młodych ludzi, zwłaszcza kobiet, do rozwoju kariery w dziedzinie STEM, kluczowej dla naszej przyszłości. Cały zespół Infosys z całego serca życzy Idze wszystkiego najlepszego w przyszłości”.

Iga Świątek

Iga Świątek jest ambasadorką marki Infosys, która współpracuje z firmą od ponad roku. Jako pierwsza polska tenisistka w historii wygrała turniej wielkoszlemowy wygrała French Open w 2020 roku. Iga jest również światowym ambasadorem marki adidas, wspiera również kampanie społeczne i promuje zrównoważony rozwój. W ramach współpracy z Infosys Iga udziela wsparcia w obszarach takich jak sztuczna inteligencja, automatyzacja i cyberbezpieczeństwo, a także udziela wsparcia społecznego i kulturalnego.

Czym Iga Świątek wspiera Infosys?

Iga Świątek wspiera Infosys w zakresie rozwoju inteligentnych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, automatyzacja i cyberbezpieczeństwo. W ramach współpracy ambasadorka marki angażuje się także w działania społeczne i kulturalne. W wywiadzie dla firmy przedstawiła swoje podejście do przedsiębiorczości i jak wspiera markę Infosys w działaniach na rzecz cyfrowej transformacji.

Co mówi Iga o współpracy z Infosys?

Iga Świątek uważa, że współpraca z Infosys to doskonały sposób na wsparcie jej działań charytatywnych. W wywiadzie powiedziała, że współpracując z Infosys może wspierać wdrażanie zaawansowanych technologii, które mogą przynieść pozytywne zmiany w świecie. Iga chce także wykorzystywać swoje osiągnięcia w celu inspirowania innych do rozwijania umiejętności cyfrowych, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym świecie.

Zapoznaj się z ofertą Infosys (NSE, BSE, NYSE: INFY), aby zobaczyć, jak możemy wesprzeć Twoją firmę w osiągnięciu nowych szczytów sukcesu. Odwiedź naszą stronę internetową pod adresem www.infosys.com, aby uzyskać więcej informacji.

Przyszłość firmy Infosys opiera się na wypowiedziach prognozujących zgodnych z zasadami „Safe Harbour”. Te wypowiedzi zawierają szereg czynników ryzyka i niepewności, które mogą wpłynąć na rzeczywiste wyniki lub rezultaty. Należą do nich między innymi: strategia biznesowa, zdolność do przyciągania i zatrzymywania personelu, przejście na hybrydowy model pracy, niepewność gospodarcza, innowacje technologiczne, regulacje dotyczące papierów wartościowych, polityka firmy dotycząca alokacji kapitału i oczekiwania co do pozycji rynkowej. Więcej informacji na temat wypowiedzi prognozujących znajduje się w rocznym raporcie na formularzu 20-F za rok obrotowy zakończony z dniem 31 marca 2023 r., który jest dostępny na stronie internetowej www.sec.gov. Infosys może okresowo aktualizować swoje wypowiedzi prognozujące w dokumentach przedkładanych Komisji Papierów Wartościowych i Giełd oraz w raportach dla akcjonariuszy.

Infosys na bieżąco dba o swoje wypowiedzi prognozujące, aby wyjaśnić potencjalne ryzyko i niepewność związane z rozwojem firmy. Przez ciągłe monitorowanie czynników zewnętrznych i wewnętrznych firma zapewnia, że pozostanie w pełni zaangażowana w realizację swojej strategii, aby osiągnąć zamierzone cele.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *