W dzisiejszych czasach coraz częściej ignorujemy ważność regularnej aktywności fizycznej dla naszego zdrowia – jednak eksperci przypominają, że ma ona ogromny wpływ na nasze ciało i umysł. W związku z tym powstaje nowy film dokumentalny „Jak ruchem zmienić umysł”, w którym udział wzięli znani aktorzy, tak jak Maciej Stuhr i Cezary Pazura, oraz dr Joanna Wojsiat, aby podkreślić kluczową rolę sportu w naszym życiu na podstawie własnych doświadczeń.

24 czerwca 2024 r. – Hisense, znana międzynarodowa marka urządzeń domowych i elektroniki użytkowej, po raz trzeci jest partnerem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA. Firma organizuje cykl imprez dla kibiców i prezentuje swoje technologie wyświetlania obrazu, zapewniające doskonałe wrażenia z użytkowania ich produktów.

UEFA EURO 2024™ przynosi ze sobą coraz większe emocje, a fani piłki nożnej na całym świecie są wciągnięci w ten pasjonujący turniej. Hisense, główny sponsor, organizuje wiele atrakcji dla kibiców w miejscach, gdzie odbywają się mistrzostwa, włącznie z trasą BEYOND GLORY, strefami kibica, kampanią murali BEYOND GLORY i komercyjnymi strefami pokazowymi, tworząc pełną energii atmosferę w miastach goszczących turniej.

Firma Hisense otworzyła Strefy Kibica w Berlinie i Monachium, gdzie prezentowane są urządzenia domowe marki oraz dostępne są interaktywne gry i wystawy produktów. Wśród atrakcji znajdują się m.in. Hisense Training Lab, Goalpost Defense, Samba Dance Steps i Table Football, które pozwalają kibicom aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach sportowych. Działania te odzwierciedlają zaangażowanie marki Hisense w dążeniu do osiągnięcia pierwszego miejsca na świecie, zgodnie z hasłem „Never Settle for No. 2 Globally”.

Odwiedzający strefy kibica mogą wypróbować oficjalny telewizor UEFA EURO 2024™, czyli Hisense ULED U7N, który zapewnia elegancję prawdziwej głębokiej czerni i wyśmienity poziom jasności z szerokim spektrum barw. Tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) i zmienna częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewniają płynne i intensywne doświadczenie, idealne nawet dla najbardziej dynamicznych akcji.

Poza emocjonującymi wydarzeniami sportowymi, Hisense prezentuje swoje najnowsze technologie w dziedzinie wyświetlania obrazu podczas EURO 2024™. Firma zajmuje 2. miejsce na świecie pod względem dostaw telewizorów i jest liderem w sprzedaży telewizorów 100”. Wolumen dostaw telewizorów Hisense wzrósł o 35,9% w pierwszym kwartale 2024 r. na rynku europejskim, co stanowi najlepszy wynik w branży.

Hisense to międzynarodowa marka specjalizująca się w urządzeniach domowych i elektronice użytkowej. Jest również oficjalnym partnerem UEFA EURO 2024™. Według rankingu Omnia, Hisense zajmuje drugie miejsce na świecie pod względem dostaw telewizorów i jest liderem w sprzedaży telewizorów o przekątnej 100 cali. Firma działa w ponad 160 krajach, oferując produkty multimedialne, sprzęt AGD oraz inteligentne systemy informatyczne.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *