SOLANA BEACH, Kalifornia, 20 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ — Spółka American Wave Machines, Inc. ogłosiła dziś utworzenie PerfectSwell® Japan (PSJ) z siedzibą w tokijskiej dzielnicy Shibuya. PSJ będzie bazować na nieprzerwanym sukcesie PerfectSwell® Shizunami i będzie realizować zarówno inwestycje na dużą skalę o mieszanym przeznaczeniu/obiekty wypoczynkowe, jak i mniejsze miejskie obiekty surfingowe. Zespół PSJ, składający się z ekspertów w dziedzinie sponsoringu, mediów i przedstawicieli japońskiego środowiska surfingu wyczynowego, koncentruje się na rozwoju japońskiej społeczności surfingowej.

„Naszym celem jest przyczynienie się do rozwoju bogatej i tętniącej życiem kultury surfingu w Japonii oraz budowanie marki PerfectSwell® – powiedział Keiichi Hayashi, dyrektor generalny PSJ. – Cieszymy się, że będziemy mogli współpracować z deweloperami, aby połączyć kulturę surfingu ze współczesną architekturą, a jednocześnie uchwycić istotę wyjątkowych miejsc. Obiekty PerfectSwell będą stanowić zarówno wydarzenie surfingowe pierwszej klasy, jak i platformę rozrywkową o dużym zasięgu”.

Zeszłego lata historycznemu debiutowi surfingu na Olimpiadzie towarzyszył olimpijski obiekt treningowy PerfectSwell®. PSJ planuje kontynuować olimpijski rozmach i rozszerzyć możliwości rywalizacji dla japońskich sportowców.

„PerfectSwell® Japan będzie kluczowym elementem optymalnego treningu, zapewniając powtarzalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb fale” – powiedział Kimifumi Imoto, dyrektor PSJ i kierownik sportowy ds. zawodów surfingowych w Komitecie Organizacyjnym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Tokio. „Obiekty PerfectSwell® Japan będą przyjmować surferów z całego świata, budując emocje wokół tego sportu i tworząc nowe możliwości rywalizacji”.

„Ze względu na równy dostęp do fal dla każdego, dzięki PerfectSwell® możliwe jest doświadczenie istoty surfingu. Teraz surfing jest bardziej dostępny, a wielu młodych sportowców może zostać surferami światowej klasy” – powiedział Masato Yukawa, dyrektor PSJ i zawodowy surfer.

PerfectSwell® Japan

PerfectSwell® Japan to korporacja, która zajmuje się opracowaniem PerfectSwell® Surf Venues od planowania koncepcji po działalność operacyjną. PerfectSwell® Japan będzie wspierać silnego ducha surfingu, który prężnie rozwija się w Japonii.

American Wave Machines

Spółka American Wave Machines, Inc. tworzy i rozwija technologie wytwarzania fal SurfStream® i PerfectSwell®. AWM buduje światowej klasy obiekty surfingowe o sprawdzonej sytuacji finansowej, w których można spotkać entuzjastycznych surferów. PerfectSwell® i SurfStream® to niespotykane na rynku technologie chronione ponad 50 patentami na całym świecie. Obiekty SurfStream® obejmują 100 miejsc, a baseny surfingowe PerfectSwell® mieszczą do 1000 osób. Od 2007 roku na całym świecie odbyło się ponad 4000000 sesji w miejscach, w których znajdują się American Wave Machines.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1799292/IMGP2386_cropped.jpg 
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1058606/American_Wave_Machines_Logo.jpg   

Źródło: American Wave Machines, Inc.

KONTAKT:
Jenna Timinsky
e-mail: info@americanwavemachines.com

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *