American Heart of Poland ogłosiło podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach przejęcie kontroli nad Grupą Scanmed w Polsce. W skład grupy wchodzi ponad 30 placówek medycznych, w tym szpitale wielospecjalistyczne, oddziały kardiologiczne oraz sieć poradni POZ. Adam Szlachta, prezes zarządu American Heart of Poland, poprowadził tę inicjatywę.

„Fundamentem strategii naszej marki jest nieustanne zwiększanie dostępności do profesjonalnej opieki medycznej w Polsce: nie tylko w największych miastach, ale również w mniejszych ośrodkach. Sfinalizowanie fuzji to kolejny, znaczący krok w tym kierunku” – powiedział Adam Szlachta.

Według eksperta, publiczna i prywatna opieka medyczna nie muszą być konkurencyjne – American Heart of Poland pokazuje, że oba systemy mogą współpracować, co przynosi korzyści wszystkim pacjentom.

Badania wskazują, że współpraca między publiczną i prywatną opieką medyczną może przynieść korzyści dla wszystkich pacjentów, zgodnie z opinią eksperta. American Heart of Poland jest przykładem doskonałej współpracy obu systemów.

W Katowicach odbywa się obecnie EKG, najważniejsze wydarzenie kongresowe w Europie Środkowej. Mottem tegorocznej edycji jest: „Przemieniaj dzisiaj, zmieniaj jutro. Transformacja dla przyszłości”.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *