Czy jesteś artystą, malarzem, tancerzem lub kompozytorem? Chcesz podzielić się swoim talentem z innymi? A może znasz kogoś, kto jest pasjonatem kultury? VeloBank zaprasza do składania zgłoszeń do 15 maja pełnoletnich artystów poniżej 35 roku życia, którzy mogą otrzymać wsparcie finansowe i merytoryczne w ramach programu VeloTalent.

Program mecenatu VeloBanku skierowany jest w drugiej edycji do utalentowanych młodych artystów, którzy dopiero wchodzą na szczebel profesjonalnej kariery w swoich dziedzinach.

Aby wziąć udział w VeloTalent, artyści muszą przesłać swoje zgłoszenie do 15 maja 2024 r. Wymagane jest dołączenie do aplikacji standardowych informacji o karierze, osiągnięciach oraz 2-minutowego filmu, w którym artysta przedstawi swój cel, jaki chciałby osiągnąć dzięki wsparciu VeloBanku. Laureat otrzyma grant finansowy, profesjonalne szkolenia oraz wsparcie promocyjne. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 czerwca 2024 r.

„W drugiej edycji VeloTalent czekamy na zgłoszenia młodych artystów, którzy reprezentują wszystkie dziedziny sztuki. Jesteśmy otwarci na twórców z obszaru muzyki, sztuk plastycznych i audiowizualnych, tancerzy, a nawet przedstawicieli street artu. VeloTalent jest w swoich założeniach nowoczesną platformą doceniania zaangażowanych i ambitnych młodych ludzi o nieprzeciętnych umiejętnościach. Sukcesy beneficjentów naszej akcji mają inspirować innych, zachęcać do realizacji pasji i wiary we własne możliwości” – podkreśla Katarzyna Meissner, dyrektor zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu VeloBanku.

Aleksandra Świgut, utalentowana pianistka i pedagożka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, została doceniona podczas I edycji programu VeloTalent. Jej osiągnięcia, w tym trzy nagrody podczas 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Edvarda Griega w Bergen, zostały uhonorowane przez VeloBank, który sfinansował wydanie płyty z repertuarem Griega i Chopina w jej wykonaniu. Nagranie z udziałem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej jest dostępne w serwisach streamingowych oraz kanałach VeloBanku.

Aleksandra Świgut, utalentowana pianistka i doktor sztuk muzycznych, została wyróżniona przez program VeloTalent. VeloBank sfinansował wydanie płyty z repertuarem Edvarda Griega i Fryderyka Chopina w jej wykonaniu, nagraną z udziałem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej. Album jest dostępny w serwisach streamingowych, a nagranie zostało zarejestrowane w Cavatina Hall w Bielsko-Białej. Światowej klasy wykonanie Aleksandry Świgut można teraz usłyszeć w kanałach VeloBanku.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *