Od środy 26 kwietnia 2023 r. użytkownicy Amazon Prime w Polsce będą mieli dostęp do kanalu OUTtv, europejskiego nadawcy telewizyjnego skupiającego się na społeczności LGBTQI+. To historyczny moment, ponieważ jest to pierwszy tego typu kanał w ofercie Amazon Prime Video Channels w Polsce.

OUTtv, z zasobem filmów arthousowych, dokumentów, seriali i własnych produkcji telewizyjnych LGBTQI+, otwiera swoje podwoje na cały kontynent. Znane pod nazwą OUT originals, tytuły te są dostępne w wielu krajach Europy, w tym w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Szwecji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Belgii, a także będą dostępne w innych krajach w ciągu najbliższych miesięcy.

OUTtv stawia sobie za cel poszerzenie dostępu do treści dla społeczności LGBT+ i otwartych osób w całej Europie. Właśnie dlatego, z ogromną radością zapowiadamy, że nasz program OUTtv będzie dostępny dla klientów Amazon Prime w Polsce. Chcemy przyczynić się do budowania tolerancji i świadomości w kwestii praw osób LGBTQI+, dlatego poprzez filmy, seriale i dokumenty na kanale OUTtv Prime Video Channel, możemy wesprzeć działania na rzecz zwalczania dyskryminacji. Ponieważ mamy już znakomite wyniki w innych krajach europejskich, mamy nadzieję, że nasz serwis okaże się równie popularny w Polsce – mówi Marc Putman, założyciel i CEO OUTtv.

Fani telewizji mogą cieszyć się swoimi ulubionymi programami, wśród których znajdują się niezwykłe produkcje takie jak „Veneno”, „Queen of the Oilpatch”, „Strike a Pose”, „Mothers Balls”, „Rafiki”, „Tom of Finland”, „Woke”, a także programy Eurowizyjne, takie jak „Krista’s Road to Eurovision” i „Douze Points”.

Jeśli nie posiadacie subskrypcji Amazon Prime, OUTtv oferuje alternatywne możliwości. Własny serwis streamingowy Outfilm oferuje szeroką gamę treści queerowych, dzięki czemu stał się największą biblioteką filmów LGBTQI+ w Polsce.

Outfilm w Polsce zapewnia swoim subskrybentom nieograniczony dostęp do bogatego katalogu filmów i seriali LGBTQI+ dostępnych na wielu urządzeniach, w tym telewizorach Smart TV, urządzeniach z systemem Android i iOS, a także wielu innych. Subskrybenci mają dostęp do unikalnych produkcji Outfilmu i OUTtv, w tym filmów, seriali, dokumentów, koncertów, programów telewizyjnych i oryginalnych OUT originals.

Teraz możesz cieszyć się dostępem do kanału OUTtv dzięki ofercie Prime Video Channels na Amazon Prime w Polsce. Wypróbuj nasz serwis przez 7 dni za darmo, a następnie zapłać miesięczną opłatę w wysokości 10 zł. Przejdź do www.primevideo.com/outtv, aby skorzystać z tej oferty!


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *