Od piątku, 26 kwietnia, motorowodniacy i żeglarze mogą znowu tankować paliwo w nawodnych stacjach ORLEN na Mazurach, nad Zalewem Zegrzyńskim oraz nad morzem – w Gdyni i Pucku. W Giżycku znajduje się także nowa atrakcja: pierwszy punkt w formacie Stop.Cafe dla osób wypoczywających na wodzie.

ORLEN’s water fuel stations have been serving a growing number of sailing and powerboating enthusiasts in Poland for 22 years. This season, they are available at seven locations: Mikołajki, Giżycko, Sztynort, Węgorzewo, Nieporęt, Puck, and Gdynia.

„Umożliwiają one wygodne tankowanie bezpośrednio z dystrybutora, co eliminuje uciążliwe korzystanie z kanistrów. Olbrzymią wagę przywiązujemy także do ochrony środowiska naturalnego, dlatego każdy nadwodny punkt tankowania został wyposażony w rozwiązania techniczne, zapobiegające m.in. rozlaniu paliwa do wody. Co więcej, dzięki zastosowanej technologii całodobowego systemu zdalnego pomiaru i wykrywania wycieków, obiekty te są całkowicie bezpieczne – zarówno dla gruntów, jak i wód” – informuje ORLEN w komunikacie.

Na większości stacji możesz teraz zaopatrzyć się nie tylko w paliwo, ale także w produkty spożywcze. W Giżycku czeka na żeglarzy pierwsza w Polsce nawodna stacja w formacie Stop.Cafe 2.0 Mikro Premium, gdzie będą serwowane hot-dogi, zapiekanki, kawa, herbata i słodkie przekąski.

Klienci korzystający ze stacji wodnych mają różne opcje płatności, takie jak gotówka, karty płatnicze i aplikacja mobilna ORLEN Pay. Dodatkowo, stacje akceptują programy flotowe ORLEN oraz program lojalnościowy VITAY.

Stacje paliw ORLEN w popularnych miejscowościach turystycznych oferują nie tylko paliwo i artykuły spożywcze, ale także wiele dodatkowych udogodnień. Można tam zostawić samochody na dużych, monitorowanych parkingach i wybrać się na wycieczkę rowerową. Na stacjach paliw dostępne są także podstawowe akcesoria, takie jak bidony, latarki i kłódki, a większość z nich posiada stojaki dla rowerów oraz kompresory.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *