Książka „Skarb. Rodzina Monet. Tom 1” to debiut Weroniki Marczak, opublikowany przez wydawnictwo You&YA w 2022 roku. Jest to pierwszy tom serii „Rodzina Monet”, która zdobyła popularność na polskim Wattpadzie. Książka skupia się przede wszystkim na relacjach rodzinnych i mrocznych sekretach, które ukrywają bohaterowie.

Weronika Marczak to młoda autorka, która swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła na platformie Wattpad. Tam opublikowała pierwsze rozdziały serii „Rodzina Monet”, która zdobyła popularność i została wydana nakładem wydawnictwa You&YA. Marczak słynie z pisania opowieści o trudnych relacjach rodzinnych i młodych bohaterach, którzy muszą poradzić sobie z trudnymi sytuacjami.

„Skarb. Rodzina Monet. Tom 1” to wciągająca opowieść o piętnastoletniej Hailie, która po tragicznej śmierci matki i babci odkrywa, że ma piątkę starszych braci. Zmienia się dla niej całe życie, ponieważ z biednego domu trafia do luksusowej willi w Pensylwanii. Jednak nie wszystko jest takie idealne, jak mogłoby się wydawać. Hailie musi poradzić sobie z mrocznymi sekretami swojej rodziny i relacjami między braćmi, którzy nie są zbyt przyjaźni nastolatce.

Fabuła książki jest wciągająca i momentami zaskakująca. Autorka potrafi stworzyć interesujące postaci, a ich relacje rodzinne są skomplikowane i pełne napięcia. Czytelnik z łatwością może się wczuć w emocje bohaterów i odczuwać ich trudne sytuacje. Książka ma 416 stron, ale czyta się ją szybko i z dużym zainteresowaniem. Niestety, na końcu pozostaje wiele pytań i wątków, które zostają niezamknięte. Jednak jest to pierwszy tom serii, więc można spodziewać się, że odpowiedzi na nie zostaną podane w kolejnych częściach.

Gdzie kupić

„Skarb. Rodzina Monet. Tom 1” jest dostępna w wielu księgarniach stacjonarnych i internetowych. Cena książki wynosi około 30-40 złotych w Polsce. Wśród sklepów internetowych, w których można ją kupić, znajdują się m.in. Empik, Ceneo, Allegro, czy InBook.pl.

Podobne książki

Dla fanów powieści o rodzinnych tajemnicach i trudnych relacjach polecam książki takie jak „Dom na klifie” Ruth Ware, „Dziewczyny z Tatuażem” Stieg Larssona, „Wieża Jaskółki” Andrzeja Sapkowskiego, „Wdowy” Lyndy La Plante. Wszystkie te tytuły mają w sobie elementy tajemniczości i zawiłych relacji międzyludzkich, podobne do tych, które można znaleźć w książce „Skarb. Rodzina Monet. Tom 1”.

Podsumowanie

„Skarb. Rodzina Monet. Tom 1” to ciekawa i wciągająca powieść, która wciągnie czytelnika w świat mrocznych sekretów i trudnych relacji rodzinnych. Choć na końcu pozostaje wiele pytań i wątków niezamkniętych, jest to z pewnością wartościowa lektura dla fanów tego gatunku. Debiut Weroniki Marczak pokazuje, że młodzi autorzy mają wiele do powiedzenia i warto dać im szansę na publikowanie swoich opowieści.

About Author

Book AI

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *