SAN FRANCISCO, 4 maja 2022 r. /PRNewswire/ — Większość szesnastolatków wpatruje się w swoje telefony, przewijając Instragama, ale nie Charlie Mitchell, który nagrywa piosenki z legendarnymi producentami muzycznymi. Ten jest naprawdę wyjątkowy, bo ma na swoim koncie aż 57 hitów, które osiągnęły szczyty list przebojów. ESW Management wypuszcza dziś singiel, który trafi do ponad 13 tys. stacji radiowych z 27 krajów za pośrednictwem PlayMPE, czołowego dystrybutora muzyki do stacji radiowych na całym świecie.

Narada Michael Walden, producent takich supergwiazd, jak Whitney Houston, George Michael Aretha Franklin, Diana Ross, Tom Jones, Stevie Wonder, Ray Charles i wielu innych, dopisuje dziś do tej listy nazwisko Charliego Mitchella.

„Charlie Mitchell to wschodząca supergwiazda” – mówi Walden.

Walden odkrył Mitchella za pośrednictwem Briana Evansa, piosenkarza, którego również jest producentem. Evans usłyszał Charliego na platformie społecznościowej.

„Gdy tylko go zobaczyłem, wiedziałem, że będzie następną gwiazdą – powiedział Evans. – Ten chłopak właściwie nie potrzebuje mojej, ani niczyjej rekomendacji”.

Nowa piosenka Charliego Mitchella jest już dostępna na całym świecie w każdym sklepie umożliwiającym pobieranie muzyki, w tym w iTunes, Amazon, Spotify i na innych platformach. Strona artysty na Facebooku: https://www.facebook.com/CharlieMitchellMusic.

„Reakcja fanów już przeszła nasze najśmielsze oczekiwania” – mówi Walden.

Więcej informacji na temat Charliego Mitchella na stronie: https://charliemitchellmusic.com/.

Brian Evans i Jesse Stenger, producenci wykonawczy młodego piosenkarza, również napisali piosenkę, a współautorem muzyki jest sam Mitchell.

„To dopiero początek tego, co da światu Charlie” – ocenia Walden.

Piosenkę można kupić w serwisie Amazon pod adresem: https://www.amazon.com/dp/B09XB3G4R5/ref=dm_rwp_pur_lnd_albm_unrg lub w iTunes: https://music.apple.com/us/album/even-after/1617967687?i=1617967702

Zdaniem Waldena „następne piosenki dosłownie rzucą nas na kolana”.

Klip wideo – https://www.youtube.com/watch?v=j6RDaLNJ_Po

Źródło: ESW Management

Źródło informacji: PR Newswire

 


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *