Darek ma 33 lata i jak wielu z nas, do tej pory prowadził normalne życie. Jednak niedawno został dotknięty ostrą białaczką szpikową. W walce o jego życie Fundacja DKMS organizuje akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku w dniach 14 i 21 października w Legnicy. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i pomocy Darkowi w jego walce.

Darek potrzebuje osoby z podobnym genotypem, aby móc wyzdrowieć. Fundacja DKMS i Miasto Legnica zapraszają każdego do przyłączenia się do banku dawców szpiku, ponieważ to może pomóc Darkowi w walce o zdrowie. Krzysztof Dukszkiewicz, zastępca prezydenta Legnicy, apeluje do wszystkich, aby wzięli czynny udział w akcji ratowania życia. Z kolei Paula Lewandowska opowiedziała swoją historię jako dawczyni szpiku, podkreślając, że donacja jest szybka i bezbolesna.

Weź udział w rejestracji i pomóż Darkowi i innym chorym na nowotwory krwi. Rejestracja odbywa się w następujących terminach i miejscach:

14 października 2023 r., sobota
godz. 10:30 – 20:00
Galeria Piastów w Legnicy

15 października 2023 r., niedziela
godz. 10:00 – 19:00
Jawor

21 października 2023 r., sobota
godz. 10:00 – 20:00
Hipermarket Auchan

Twoje wsparcie może uratować życie Darka i innych pacjentów. Zostań dawcą szpiku i dołącz do walki o życie chorych! Uczestnicząc w rejestracji, będziesz mieć bezpośredni wpływ na ich los.

Rejestracja dawców szpiku to jedyny sposób, aby znaleźć genetycznego bliźniaka dla Darka i innych pacjentów. Wspomnij o swoim udziale w rejestracji znajomym, aby mogli również wesprzeć walkę o życie Darka i innych chorych na nowotwory krwi.

Jeśli chcesz pomóc Darkowi i innym chorym, odwiedź wskazane powyżej miejsca rejestracji. Twoja obecność może zmienić ich życie!

Zostań dawcą szpiku i dołącz do walki o zdrowie Darka i innych pacjentów. Twoje wsparcie może mieć zbawienny wpływ na ich życie. Rozpocznij swoją misję ratowania życia Darka i innych chorych na nowotwory krwi poprzez rejestrację w jednym z powyższych miejsc.

Twoja obecność ma ogromne znaczenie i może przyczynić się do znalezienia odpowiedniego genetycznego bliźniaka dla Darka i innych pacjentów, którzy potrzebują przeszczepienia komórek macierzystych. Udostępnij informacje o rejestracji znajomym, aby mogli również włączyć się do walki o życie Darka i innych chorych na nowotwory krwi.

Fundacja DKMS, działająca od 2008 roku, zachęca ludzi do włączenia się do banku dawców szpiku, by dać komuś drugą szansę na życie. Należy pamiętać, że proces pobierania szpiku do przeszczepienia może się odbyć w dwóch różnych metodach: pobranie komórek macierzystych z krwi obwodowej – częściej stosowane, lub pobranie szpiku z talerza kości biodrowej – w znieczuleniu ogólnym, stosowane rzadziej. Każdy może więc być bohaterem i przyczynić się do ratowania ludzkiego życia.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *