31 maja w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, Centralny Dom Technologii przy ul. Krucza 50 stanie się miejscem spotkania ludzi wokół tematu: „Zdrowie – Inwestycja – Sukces”.

Inwestowanie w zdrowie to inwestycja, która zawsze się zwróci. Koszty profilaktyki są znacznie mniejsze niż te poniesione przy leczeniu choroby. Dlatego też zdrowie traktujmy jako inwestycję, która przyniesie zysk, a nie jako koszt, który trzeba ponieść.

Pacjenci będą mieli okazję zadawać pytania wybitnym specjalistom z kilku dziedzin medycyny podczas wyjątkowego forum, które zapewni odpowiedzi na wszystkie pytania, których boją się zadać. Kongres będzie skupiał się m.in. na leczeniu paliatywnym, które zmienia perspektywę pacjenta dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny.

„Nie samą pracą człowiek żyje. Na zdrowie fizyczne, ale też psychiczne składa się Work Life Balance i także ten temat znajdzie się w agendzie KZM” – mówi Iwona Schymalla, prezes Fundacji Żyjmy Zdrowo, organizator II Kongresu Zdrowia Mężczyzn.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *