Renaissance to wyjątkowy film o Beyoncé, który zabierze widzów w przygodę pozwalającą ujrzeć jak doskonali swoje umiejętności, by stworzyć rekordową światową trasę koncertową, w trakcie której zagrała w 56 miastach. Wszystko to można zobaczyć już od 1 grudnia w kinach w Ameryce Północnej. Bilety do nabycia już teraz!

Parkwood Entertainment i AMC Entertainment (NYSE: AMC) połączyły siły, aby pokazać światu niesamowitą trasę koncertową Beyoncé RENAISSANCE WORLD TOUR. W ramach współpracy między firmami, film koncertowy zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie. Zwiastun filmu można oglądać tutaj, a premiera odbędzie się 3 października 2023 r.

Film Beyoncé „Renaissance” prezentuje całą trasę RENAISSANCE WORLD TOUR począwszy od jej pomysłu, poprzez koncert otwarcia w Sztokholmie, aż do wielkiego finału w mieście Kansas, Missouri. Pokazuje on niezwykły wgląd w motywacje i pracę Beyoncé, jej twórczy umysł i pragnienie tworzenia własnej legendy. Występy podczas trasy RENAISSANCE WORLD TOUR spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem, tworząc atmosferę wolności, akceptacji i czerpania radości. Ponad 2,7 miliona fanów z całego świata zobaczyło tę maksymalistyczną produkcję, wielu z nich podróżując przez oceany, aby dołączyć do Klubu RENAISSANCE. Teraz, dzięki filmowi, miliony kinomanów będzie miało możliwość przeżycia monumentalnej imprezy tanecznej, Parady Radości, która celebruje prawo wszystkich do wyrażania siebie, bez wychodzenia z domu.

RENAISSANCE wyświetlany będzie w tysiącach kin w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku w piątek 1 grudnia 2023 roku. Inne miejsca na całym świecie będą ogłoszone później.

Produkcja wyświetlana będzie w czwartki, piątki, soboty i niedziele w godzinach od rana do wieczora przez minimum cztery tygodnie. Ceny biletów w USA zaczynają się od poziomu 22$ netto; RENAISSANCE można zobaczyć także w kinach IMAX w sieci AMC, Dolby Cinema w AMC oraz w innych ekranach wielkoformatowych dostępnych w ofercie premium.

Klienci AMC mogą już teraz uzyskać dostęp do wszystkich amerykańskich kin AMC za pośrednictwem amctheatres.com i Fandango.com. Bilety można zakupić również na stronach Cinemark, Regal, Cinepolis i Cineplex, a także w wielu innych kinach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku do końca tego tygodnia.

Nowa wersja paragrafu:

AMC Theatres Distribution, oddział dystrybucyjny firmy AMC Entertainment – największego kina w Stanach Zjednoczonych, w Europie i na świecie – wprowadza na rynek RENAISSANCE: FILM BEYONCÉ. Obraz będzie dostępny w kinach na całym świecie dzięki wsparciu partnerów AMC Theatres Distribution: Variance Films w USA, Cineplex w Kanadzie, Cinepolis w Meksyku i Ameryce Środkowej oraz Trafalgar Releasing poza Ameryką Północną. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie BeyonceFilm.com.

Parkwood Entertainment

Parkwood Entertainment to firma zarządzająca i wytwórnia muzyczna założona w 2010 r. przez artystkę estradową i przedsiębiorczynię Beyoncé. Ma swoje biura w Los Angeles i Nowym Jorku, a jej działy obejmują muzykę, filmy, klipy wideo, występy na żywo, produkcję koncertów, zarządzanie, rozwój biznesu, marketing, branżę cyfrową, dział twórczy, dział charytatywny i reklamowy. Do najważniejszych produkcji Parkwood Entertainment należą filmy Cadillac Records (2008), Obsessed (2009), Lemonade (2017), Homecoming: Film od Beyoncé (2019) i Black Is King (2020). Firma wyprodukowała także kilka tras koncertowych, w tym The Mrs. Carter Show World Tour (2013-2014), The Formation World Tour (2016), Homecoming na Coachella (2018) i ON THE RUN II (2018) oraz nadchodzącą trasę RENAISSANCE WORLD TOUR (2023).

1. Przygotuj się na nowy występ Beyoncé! Oficjalny zwiastun już dostępny na YouTube pod adresem link.

2. Śledź trasę koncertową na press.Beyonce.com i przeżyj to wraz z Beyoncé!

3. Pamiętaj, wszystkie zdjęcia z trasy są chronione prawami autorskimi i należy ich używać wyłącznie w celu relacjonowania trasy koncertowej.

4. Źródło: Parkwood Entertainment

5. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, skontaktuj się z Ryanem Noonanem z AMC Theatres lub Yvette Noel-Schure z Beyoncé i Parkwood Entertainment.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *