Od 20 października za pośrednictwem strony www.gramywygrywamy.pl gracze LOTTO mogą zagłosować na projekty dotyczące budowy, remontu bądź wyposażenia obiektu sportowego lub kulturalnego. Aby zagłosować i wziąć udział w loterii, należy kupić dowolny produkt LOTTO za minimum złotówkę oraz dokonać czynności wskazanych w regulaminie loterii promocyjnej. 

Głosowanie jest kolejnym etapem konkursu Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, któremu towarzyszy organizowana przez Totalizator Sportowy loteria promocyjna oraz ogólnopolska kampania Totalizatora Sportowego „Wygrywamy zaczyna się od WY” z udziałem Roberta Lewandowskiego jako jej ambasadora. 

„Tylko w zeszłym roku, dzięki naszym klientom, przekazaliśmy na dofinansowanie polskiego sportu oraz kultury ponad 1,15 mld zł. To część misji społecznej Totalizatora Sportowego. Akcja >>Wygrywamy zaczyna się od WY<< jest rozszerzeniem tej fundamentalnej dla spółki działalności, dzięki czemu gracze LOTTO mają dodatkową możliwość wspierania tych dwóch ważnych dziedzin życia społecznego. Wszyscy głosujący mają szansę na wylosowanie wyjątkowych nagród, wskazując swoje ulubione obiekty, a więc Wygrywamy Razem!” – powiedziała Magdalena Kopka-Wojciechowska, członek zarządu Totalizatora Sportowego. 

Aby zagłosować na jeden z projektów i wziąć udział w loterii, należy kupić w kolekturze, na lotto.pl bądź w aplikacji mobilnej dowolny produkt LOTTO za minimum złotówkę, zeskanować kod QR z kuponu promocyjnego lub wpisać go ręcznie na stronie gramywygrywamy.pl oraz wskazać wybrany przez siebie obiekt sportowy lub kulturalny. Swoją wygraną w loterii można sprawdzić od razu. Wśród nagród dostępnych dla głosujących graczy znajdują się m.in. piłki oraz koszulki z autografem Roberta Lewandowskiego.

Zagłosować można na 80 projektów zlokalizowanych na terenie 16 województw. W wyniku wyboru graczy LOTTO zostanie utworzona lista rankingowa najbardziej pożądanych lokalnych inwestycji. Na jej podstawie Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wskaże od 1 do 5 laureatów konkursu w danym województwie. Pula dofinansowania na jedno województwo wynosi 200 000 zł. Ogłoszenie przez Fundację LOTTO im. H. Konopackiej laureatów konkursu i zwycięskich projektów nastąpi 30 listopada 2022 roku na stronach gramywygrywamy.pl oraz www.fundacjalotto.pl. 

***
Szczegółowe informacje na temat loterii, regulamin loterii promocyjnej oraz lista projektów do zagłosowania znajdują się na stronie gramywygrywamy.pl. 

Okres sprzedaży produktów promocyjnych uprawniających do udziału w loterii trwa od 20 października 2022 r. do 18 listopada 2022 r. Udział w loterii poprzez głosowanie na wybrany obiekt sportowy lub kulturalny możliwy jest od 20 października 2022 r. do 20 listopada 2022 r. Organizatorem loterii jest Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

KONTAKT:
Biuro Prasowe
tel.: 22 518 22 50
e-mail: biuroprasowe@totalizator.pl   

www.lotto.pl 
www.totalizator.pl 
twitter.com/totalizator_sp 

Źródło informacji: Totalizator Sportowy
 


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *