Światowy Dzień Wiedzy o Chłoniakach to doskonała okazja, aby wspólnie dyskutować o tej chorobie. W związku z tym Fundacja OnkoCafe – Razem Lepiej, jako inicjator HematoKoalicji, serdecznie zaprasza na spotkanie pt. „Razem lepiej – osobiste doświadczenia z chłoniakiem”, które odbędzie się 15 września o godzinie 10:00.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń związanych z chorobą. Poprzez wzajemne wsparcie, zrozumienie i wymianę wiedzy, chcemy pomóc wszystkim w walce z chłoniakiem.

Świetna dyskusja, w której udział wzięli pacjenci hematoonkologiczni oraz przedstawiciele organizacji pacjenckich, wchodzących w skład HematoKoalicji, odbyła się podczas spotkania. Wśród zaproszonych gości znalazła się Adrianna Sobol, psychoonkolog, LuxMed Onkologia, portal www.zdrowiezaczynasiewglowie.pl, dr n. o zdr. Magdalena Milewska, Zakład Dietetyki Klinicznej, Warszawski Uniwersytet Medyczny, dr n. med. Marta Morawska, specjalistka z zakresu hematologii oraz chorób wewnętrznych, Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej oraz Anna Kupiecka, prezes Fundacji Onkocafe – Razem Lepiej.

Źródłem informacji jest Fundacja OnkoCafe – Razem Lepiej.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *