5 maja br. odbędzie się 3. edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup, prestiżowego wydarzenia, podczas którego zmierzą się gwiazdy światowego chodu sportowego. WeNet dołączył do inicjatywy po raz kolejny, a partnerem technologicznym jest spółka WebWave, która zaprojektowała stronę zawodów. Strona walkingkorzeniowski.com umożliwia rejestrację zawodników i zawodniczek z całego świata.

Tegoroczna impreza odbędzie się na Starym Mieście w Warszawie, między Placem Teatralnym a Placem Piłsudskiego, co stanowi dodatkową atrakcję dla zawodników i kibiców. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Roberta Korzeniowskiego, polskiego czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym. Po raz kolejny, wszyscy uczestnicy będą mieli okazję połączyć pasję, sport, rozrywkę i biznes.

„Aktywność fizyczna oraz zdrowy tryb życia to bezcenne źródła dobrostanu, który w codziennym życiu jest bardzo ważny, ponieważ daje nam siłę do działania. W WeNet od zawsze wspieramy je szczególnie, i to nie tylko dlatego, że Robert Korzeniowski jest naszym ambasadorem. Udział w wydarzeniach sportowych aktywizujących miłośników chodu sportowego, w tym młode pokolenie, to dla nas czysta przyjemność i satysfakcja” – mówi Michał Wrzesiński, Chief Growth Officer w WeNet.

Trzecia edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup odbędzie się w ramach prestiżowego cyklu Race Walking World Tour Gold. Zawodnicy rywalizować będą w chodzie na 20 kilometrów oraz po raz pierwszy, na dystansie dwa razy krótszym.

„Wierzymy, że dbanie o balans we wszystkich sferach życia przynosi wiele korzyści, nie tylko dla jednostki, ale także dla społeczeństwa jako całości. Dlatego też staramy się tworzyć warunki sprzyjające osiągnięciu tej równowagi i inspirujemy innych do podążania tą drogą” – komentuje Robert Korzeniowski.

Tegoroczna edycja zawodów będzie miała międzynarodowy charakter, a na starcie pojawi się wielu utytułowanych zawodników z różnych krajów. Dla wielu z nich będzie to doskonała okazja do poprawy swoich rekordów osobistych oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej rywalizacji, podobnie jak w poprzednich latach.

Zapewniamy, że tegoroczna edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup będzie niezwykle ekscytująca i niezapomniana dla wszystkich uczestników. Spodziewaj się wielu niespodzianek i zaciętej rywalizacji o zwycięstwo, dlatego warto śledzić to wydarzenie i kibicować swoim ulubionym zawodnikom.

„Robert Korzeniowski to nie tylko olimpijska legenda, ale także wytrwały promotor zdrowego stylu życia. Cieszymy się, że tworząc stronę internetową zawodów, mamy swój wkład w projekt Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. Aktywny tryb życia pomaga w zachowaniu dobrej formy – nasz kreator pomaga natomiast w zachowaniu Twojej dobrej formy w sieci” – dodaje Maciej Czajkowski, CEO WebWave.

Warszawski mityng odbędzie się dwa tygodnie po Drużynowych Mistrzostwach świata w Antalyi i będzie ważnym etapem w budowaniu formy sportowców. Będzie to również doskonała okazja do uzyskania kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które rozpoczną się 82 dni później.

Kim jesteśmy

Jesteśmy liderem w obszarze doradztwa internetowego, oferując skuteczne rozwiązania dla biznesu, zwłaszcza dla przedsiębiorców sektora MŚP. Nasza firma skupia ponad 1500 ekspertów z całego kraju, którzy zapewniają kompleksowe usługi internetowe, takie jak tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, kampanie reklamowe, marketing lokalny online, e-sklepy oraz hosting. Zaufało nam już 70 000 małych i średnich firm, a nasze biura są obecne w 17 lokalizacjach w całej Polsce.

Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę WebWave by WeNet

Tworzenie stron internetowych bez kodowania

WebWave to kreator stron internetowych rozwijany od 11 lat, który umożliwia tworzenie stron od podstaw lub z wykorzystaniem gotowych szablonów. Od 2013 roku zdobył ponad 600 tys. zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Firma jest znana z narzędzi AI Builder™ oraz AI Writer™, które pozwalają na stworzenie strony w kilka minut, korzystając z algorytmów sztucznej inteligencji i krótkiej ankiety wypełnianej przez użytkownika.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *