PALATINE, Ill.–(BUSINESS WIRE)– Weber Inc. (NYSE:WEBR), międzynarodowy lider w dziedzinie technologii i produktów do gotowania na świeżym powietrzu, ogłosił dzisiaj swój nowy innowacyjny asortyment produktów na nadchodzący sezon grillowy 2023. Najnowsze grille elektryczne, blachy do pieczenia na wolnym ogniu i grille na pellet drzewny, oparte na zaawansowanej technologii firmy Weber, wysokosprawnej inżynierii, trwałej konstrukcji i dostosowanym do konsumentów projekcie, oferują niezwykłą użyteczność, elastyczność, wygodę i niekończące się odkrywanie smaków dla miłośników gotowania na świeżym powietrzu.

„Nasze zespoły produktowe ciągle przekraczają granice wydajnego gotowania na świeżym powietrzu z wykorzystaniem paliw i w kategoriach produktów, które domowi kucharze dopiero odkrywają, takich jak grille elektryczne, blachy do pieczenia na wolnym ogniu i grille na pellet drzewny – powiedział Mike Jacobs, dyrektor operacyjny Weber. – Aby opracować tegoroczne portfolio produktów, spędziliśmy setki godzin na rozmowach i gotowaniu z ludźmi w celu ustalenia, w jaki sposób nasze produkty mogłyby pomóc im bardziej cieszyć się czasem spędzonym na grillowaniu. W rezultacie nasz asortyment zmienia definicję tego, co jest możliwe podczas gotowania na świeżym powietrzu, umożliwiając użytkownikom tworzenie pysznych nowych potraw, wyrażanie swojej kreatywności, łatwiejsze gotowanie, kontrolę i przewidywalność oraz łatwiejsze czyszczenie”.

Wysoka temperatura + wszechstronność – grill elektryczny LUMIN

Nowy grill elektryczny LUMIN od Weber jest bardzo wszechstronnym, wielofunkcyjnym urządzeniem. Został zaprojektowany dla osób dysponujących ograniczoną przestrzenią na zewnątrz, preferujących urządzenia elektryczne, które pożądają autentycznych, wyśmienitych smaków, a jednocześnie chcą, by grill dopasowywał się do ich stylu życia i odzwierciedlał ekologiczny wybór paliwa. Ultranowoczesny grill LUMIN charakteryzuje się eleganckim projektem wymagającym niewiele miejsca, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych przestrzeni i miejsc, w których inne formy grillowania, takie jak z użyciem węgla drzewnego czy gazu, nie są dozwolone.

Aby zapewnić doświadczenia na „wyższym poziomie” podczas gotowania z wykorzystaniem energii elektrycznej, eksperci Weber ds. produktów opracowali ten pierwszy w swoim rodzaju grill, który:

  • osiąga wysoką temperaturę sięgającą ponad 600 F/315°C, tak aby kucharz mógł uzyskać autentyczny smak grillowanej potrawy, za który kochamy produkty firmy Weber, użytkownicy mogą osiągnąć bardzo wysokie temperatury w ciągu 15 minut,
  • nadaje warzywom i białkom bogaty, dymny smak dzięki wyjątkowemu trybowi dymu,
  • gotuje na parze warzywa, dusi kiełbasy i podgrzewa ugotowane potrawy dzięki różnym ustawieniom gotowania i specjalnie zaprojektowanym akcesoriom,
  • rozmraża zamrożoną żywność bezpośrednio na rozgrzewającym się grillu, oszczędzając czas i upraszczając zabieganym kucharzom proces gotowania,
  • ułatwia czyszczenie dzięki dostępnej od przodu tacy na tłuszcz oraz rusztom z żeliwa z ceramiczną powłoką, nadającym się do mycia w zmywarce.

Grill LUMIN posiada także stalową pokrywę z ceramiczną powłoką oraz pojemnik do gotowania o zwiększonej wytrzymałości i długoterminowej odporności na korozję. Ponadto inżynierowie firmy Weber stworzyli linię akcesoriów dodatkowo zwiększających możliwości w zakresie gotowania na świeżym powietrzu z wykorzystaniem tego wyjątkowego grilla, w tym podstawę, pokrywę grilla, dodatkową blachę do pieczenia na wolnym ogniu i więcej.

Grill LUMIN jest dostępny na stronie weber.com oraz u sprzedawców detalicznych w Ameryce Północnej i Południowej, a także w Europie. Użytkownicy mogą wybrać modele w pełnym rozmiarze i kompaktowe, w różnorodnych kolorach, w tym jasnoniebieskim, granatowym, złocistożółtym, morskim, czarnym i purpurowym. Dostępne modele i kolory różnią się w zależności od regionu geograficznego.

Nowe możliwości – asortyment blach do pieczenia na wolnym ogniu firmy Weber

Bezproblemowo przekształć grille gazowe SPIRIT® i GENESIS® w pełnowymiarowe blachy do pieczenia na wolnym ogniu

Aby umożliwić użytkownikom grillów gazowych SPIRIT i GENESIS (z trzema palnikami) łatwe przygotowywanie różnych pozycji menu i uzyskiwanie różnych smaków dzięki blachom do pieczenia na wolnym ogniu, projektanci produktów firmy Weber wykorzystali swoją dogłębną wiedzę na temat wydajnego zarządzania ciepłem do stworzenia wysokiej jakości, trwałych, pełnowymiarowych dodatkowych blach do grillów. W rezultacie użytkownicy grillów WEBER® mogą łatwo wyjąć ruszty ze swojego grilla gazowego i wymienić je na nową pełnowymiarową blachę do pieczenia na wolnym ogniu SPIRIT lub GENESIS, aby przekształcić całą swoją powierzchnię gotowania.

Dodatkowe blachy do gotowania na wolnym ogniu, zbudowane z żeliwa z powłoką ceramiczną, współpracują z każdym systemem mocnych palników grilla, aby ukierunkować, równomiernie rozprowadzać i utrzymywać ciepło na całej powierzchni blachy. Ponadto każda dodatkowa blacha posiada system zarządzania tłuszczem, który zapobiega rozpryskom i wychwytuje tłuszcz, zapewniając łatwiejsze czyszczenie.

Pełnowymiarowe blachy do pieczenia na wolnym ogniu SPIRIT i GENESIS będą dostępne na stronie weber.com i u sprzedawców detalicznych już na wiosnę.

Nowe możliwości dzięki nowym akcesoriom Weber do blach do pieczenia na wolnym ogniu

Aby uzupełnić swój asortyment blach do pieczenia, firma Weber będzie także oferować serię nowych, wysokiej jakości przyrządów i akcesoriów. Dostosowany zarówno do nowych, jak i doświadczonych użytkowników blach do pieczenia na wolnym ogniu, ten zestaw akcesoriów obejmuje między innymi szpatułki ze stali nierdzewnej, prasę żeliwną i pokrywę do duszenia potraw.

Nowe sposoby gotowania + więcej smaku – GENESIS EPX-470

Posiadający wszystkie funkcje opracowanej na nowo linii inteligentnych grillów gazowych GENESIS, nowy GENESIS EPX-470 łączy w sobie wysokowydajną konstrukcję, doskonałą wytrzymałość, zintegrowaną technologię inteligentnego grillowania WEBER CONNECT® i dodatkową blachę do pieczenia na wolnym ogniu GENESIS, aby zapewnić niezapomniane doświadczenie kulinarne każdemu entuzjaście grillowania.

GENESIS EPX-470 jest także kompatybilny z kolekcją WEBER CRAFTED® OUTDOOR KITCHEN COLLECTION, linią ekskluzywnych, wysokiej jakości, wymiennych przyrządów do grillowania zapewniającą różne metody gotowania, w tym gotowanie na parze, pieczenie, przypiekanie, smażenie czy pieczenie na wolnym ogniu bezpośrednio na grillu.

GENESIS EPX-470 będzie dostępny na stronie internetowej Weber i u europejskich sprzedawców detalicznych już na wiosnę.

WEBER INC.

Spółka Weber Inc. z siedzibą w Palatine, stan Illinois, jest światowym liderem w dziedzinie grillowania. Założyciel firmy, George Stephen, Sr., zapoczątkował tradycję gotowania na świeżym powietrzu, kiedy 70 lat temu wynalazł oryginalny grill na węgiel drzewny. Weber oferuje kompleksowe, innowacyjne produkty, w tym grille na węgiel drzewny, gazowe, na pellet drzewny i elektryczne, wędzarnie, blachy do pieczenia na wolnym ogniu oraz akcesoria, które mają za zadanie pomóc entuzjastom gotowania na świeżym powietrzu odkryć pełnię możliwości. Weber oferuje swoje grille, akcesoria, usługi oraz doświadczenie milionowej społeczności pasjonatów w 78 krajach.

WEBER®, GENESIS®, SPIRIT®, SMOKEFIRE®, WEBER CRAFTED®, WEBER CRAFTED OUTDOOR KITCHEN COLLECTION® i WEBER CONNECT® są zarejestrowanymi w USA znakami towarowymi należącymi do Weber-Stephen Products LLC. LUMIN™ jest również znakiem towarowym Weber-Stephen Products LLC i jest przedmiotem rejestracji lub wniosków oczekujących na rozpatrzenie w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

WYPOWIEDZI PROGNOZUJĄCE

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące w rozumieniu Ustawy o reformie prywatnych sporów w sprawie papierów wartościowych z 1995 r. (Private Securities Litigation Reform Act), które odnoszą się oczekiwań spółki Weber lub opinii dotyczących przyszłych wydarzeń. W niektórych przypadkach wypowiedzi te można zidentyfikować na podstawie zwrotów prognozujących takich jak „może”, „mogłaby”, „będzie”, „powinna”, „oczekuje”, „planuje”, „przewiduje”, „uważa”, „szacuje”, „prognozuje”, „potencjalny” lub „kontynuuje”, form przeczących ww. zwrotów i podobnej terminologii. Te wypowiedzi prognozujące, podlegające czynnikom ryzyka, niepewności i założeniom dotyczącym działalności spółki mogą obejmować prognozy przyszłych wyników finansowych, zakładane strategie rozwoju i trendy w branży. Wypowiedzi te są wyłącznie przewidywaniami opartymi na obecnych założeniach spółki i prognozach dotyczących przyszłych wydarzeń. Istnieją istotne czynniki, które mogłyby sprawić, że jej rzeczywiste wyniki, poziom aktywności, wydajność lub osiągnięcia mogą znacznie odbiegać od wyników, poziomu aktywności, wydajności lub osiągnięć wyrażonych w sposób wyraźny lub dorozumiany w wypowiedziach prognozujących, w tym czynniki wyszczególnione w części pt. „Czynniki ryzyka” sprawozdania rocznego na formularzu 10-K.

Na przyszłe wyniki spółki może wpłynąć szereg innych czynników, w tym brak pewności w odniesieniu do rozmiarów, trwania, zasięgu geograficznego i wpływu pandemii COVID-19 na globalną gospodarkę oraz obecnych i potencjalnych ograniczeń w przemieszczaniu się, obecnej sytuacji i niepewnej przyszłości oraz wpływu pandemii COVID-19 na działalność spółki, rozwój, reputację, perspektywy, sytuację finansową, wyniki działalności operacyjnej (w tym części składowe wyników finansowych) oraz na przepływy pieniężne i płynność finansową; czynniki ryzyka związane z nieprzewidywanymi zmianami lub wpływem na zobowiązania, przyszłe nakłady inwestycyjne, przychody, wydatki, zyski, synergię, poziom zadłużenia, sytuację finansową, straty i przyszłe perspektywy, możliwością realizacji przyszłych korzyści i synergii płynących z przejęcia spółki w oczekiwanej kwocie i w planowanym terminie, wpływem warunków konkurencyjności, skutecznością wyceny, działalności reklamowej i kampanii promocyjnych; pomyślnymi innowacjami, modernizacjami i wprowadzeniem na rynek nowych produktów; możliwością odzyskania bilansowej wartości firmy i innych wartości niematerialnych i prawnych; pomyślnym zakończeniem działań na rzecz poprawy produktywności i zmian w działalności spółki, cenami towarów i energii, kosztami transportu, kosztami pracy, zakłóceniami łańcucha dostaw lub obniżeniem jego wydajności, dostępnością i stopą oprocentowania finansowania krótkoterminowego i długoterminowego, poziomami wydatków na inicjatywy związane z systemami, nieruchomościami, możliwościami biznesowymi, integracją przejętych spółek i innymi kosztami ogólnymi i administracyjnymi, zmianami w zachowaniach i preferencjach konsumentów, skutkami warunków gospodarczych w USA i w innych krajach w odniesieniu do stóp procentowych, nominalnych stawek opodatkowania, kursu wymiany i dostępności walut, czynników prawnych i regulacyjnych, w tym wpływu wycofania z rynku któregokolwiek z produktów; jak również w związku z zakłóceniem działalności z powodu działań wojennych, pandemii, aktów terroryzmu lub niepokojów politycznych.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230118005227/pl/ 

Źródło: Weber Inc.

KONTAKT:
ds. relacji z inwestorami
Brian Eichenlaub
e-mail: investors@weber.com 

kontakt z mediami
Kristina Peterson-Lohman
e-mail: media@weber.com 

Źródło informacji: Business Wire

 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *