b. I Koncertu fortepianowego Fryderyka Chopina w wersji historycznej.

Zwycięzcy Konkursu

Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody pieniężne oraz statuetkę, a także zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w koncertach z udziałem znakomitych muzyków-artystów. Wszyscy konkursanci będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas koncertów towarzyszących konkursowi.

Organizatorzy 2. Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych zapewniają wszystkim uczestnikom Konkursu wsparcie w zakresie udostępnienia instrumentów historycznych oraz niezbędnych materiałów zapoznawczych.

Zapraszamy do udziału w 2. Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim na Instrumentach Historycznych i do wspólnego tworzenia muzyki w wyjątkowym klimacie!

Zgłoszenia do Konkursu

Aby zgłosić swój udział w Konkursie, należy do dnia 10 lipca 2023 r. wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z następującymi dokumentami:

  • Aktualne CV kandydata (w języku angielskim lub polskim) i
  • Kserokopię dyplomu ukończenia szkoły muzycznej lub studiów muzycznych I lub II-go stopnia
  • Nagranie wideo w wysokiej jakości zawierające:
    • jedną z Sonat Fryderyka Chopina,

Zgłoszenie musi być opatrzone zgodą kandydata na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dodatkowo, kandydat zgłaszający się do Konkursu powinien wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z:

  • Programem koncertu,
  • jednym z utworów Fryderyka Chopina (mogą to być: Ballada, Mazur, Polonez, Scherzo lub inny utwór Fryderyka Chopina) oraz

Konkurs to doskonała szansa na wyrażenie własnego artystycznego potencjału. Wszystkim zgłaszającym się życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *