Publiczność miała okazję zobaczyć niezwykłe widowisko składające się z występów największych gwiazd polskiej muzyki oraz urokliwych choreografii stworzonych przez Agustina Egurrolę. Wszyscy zgromadzeni mieli też okazję uczestniczyć w niesamowicie zaprojektowanych efektach wizualnych podczas Igrzysk Europejskich w Krakowie.

Artyści z Egurrola Dance Studio zaprezentowali wyjątkowy spektakl taneczny, który stanowił uczczenie motto Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 – WE ARE UNITY. Na tle 1,5-tonowego bębna, tancerze wyrażali wartości sportu, takie jak fair play, wolność, równość, tolerancja i szacunek. Ich poruszające przedstawienie budziło ducha sportowej rywalizacji i jedności.

Agustin przygotował wyjątkowe widowisko, na które zaprosił ponad 150 tancerzy z Zawodowej Grupy VOLT oraz szkół Egurrola Dance Studio. Widowisko to transmitowane jest do ponad 50 krajów na całym świecie.

„Jestem ogromnie dumny z tancerzy grupy VOLT i Egurrola Dance Studio i tego, że ponownie udało nam się razem stworzyć wyjątkowe taneczne widowisko, które z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci – mówi Agustin Egurrola. – Od kilku tygodni intensywnie pracowaliśmy na salach, a ostatnie kilka dni przed Ceremonią Zamknięcia na stadionie w Krakowie. Wszystko po to, żeby móc zaprezentować show na najwyższym poziomie. Jestem pewien, że ta ceremonia, pełna tańca, muzyki i radości, była dla sportowców pięknym podziękowaniem za ich zaangażowanie, determinację i niezwykłe emocje, jakich nam dostarczają”.

Zakończenie Igrzysk Europejskich w Krakowie-Małopolsce 2023 roku zostało uczczone wyjątkowym widowiskiem. Atmosferę niezapomnianego wieczoru podkręciła niezwykła występ Dody wraz z tancerzami grupy Volt Agustina Egurroli. Ich energia i dopracowane w każdym szczególe show zachwycało zarówno publiczność na stadionie, jak i widzów przed telewizorami.

Wśród gości honorowych ceremonii znaleźli się m.in. Justyna Steczkowska, Sara James, Viki Gabor, Pectus i Julia Belei – ukraińska piosenkarka. Wszystkich artystów wspierały taneczne występy Egurrola Dance Studio, które zaprezentowały swoje wyjątkowe choreografie.

Ceremonia przyciągnęła uwagę publiczności dzięki bogatemu dorobkowi muzyczno-tanecznemu, w którym zawarte były odniesienia do Krakowa i Małopolski – od tradycyjnych melodii ludowych, po pieśni góralskie i kulturę żydowską.

Polscy sportowcy zdobyli na Igrzyskach Europejskich aż 50 medali – 13 złotych, 19 srebrnych i 18 brązowych, zajmując szóste miejsce w klasyfikacji generalnej. To była sukcesywna wygrana, która z pewnością przyniesie korzyści dla naszego kraju.

Egurrola Dance Studio przygotowało niesamowitą choreografię w ramach Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Więcej zdjęć z przygotowań tancerzy można znaleźć na stronie www.egurrola.com/show-tancerzy-agustna-egurroli/

Polska drużyna sportowa udowodniła swoją siłę, zdobywając aż 50 medali na Igrzyskach Europejskich – 13 złotych, 19 srebrnych i 18 brązowych, a także zajmując szóste miejsce w klasyfikacji generalnej. To była imponująca wygrana, która na pewno przyniesie pozytywne skutki dla naszego kraju.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *