Utwory na koncercie

Koncert w Warszawie będzie miał charakter wyjątkowy. David Garrett zagra nie tylko utwory z płyty „Iconic”, ale również inne przeboje, które zapewniają mu sławę. Wśród nich znajdą się m.in.:

 • Koncert skrzypcowy e-moll op. 64 F. Mendelssohna
 • Koncert skrzypcowy D-dur op. 61 L. van Beethovena
 • Koncert skrzypcowy A-dur op. 53 A. Dvořáka
 • Koncert skrzypcowy g-moll op. 26 N. Paganiniego

Koncert Davida Garreta będzie okazją do poznania jego niezwykłej wrażliwości i interpretacji. Jego koncerty to łączenie klasycznej muzyki z najwyższą jakością wykonania. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie z nim zaczerpnąć inspiracji i siły z legendarnych dzieł.

Kompozycje zawarte w repertuarze

Artysta od lat rozwija swój repertuar obejmujący kompozycje Bacha, Mozarta, Beethovena, Vivaldiego, Gershwina, a także utwory wielu współczesnych twórców, w tym Adele, Michaela Jacksona, Coldplay czy Rihanny.

Wśród najbardziej znanych skrzypcowych interpretacji Garretta znajdują się m.in.:

 • Nessun Dorma Pucciniego
 • Viva la Vida zespołu Coldplay
 • Tico Tico Abreu
 • Smooth Criminal Michaela Jacksona
 • Koncert skrzypcowy Vivaldiego
 • Diamonds Rihanny

David Garrett niesamowicie przyciąga publiczność swoją osobowością, a jego występy są niepowtarzalnym doświadczeniem, które łączy w sobie wysokie umiejętności wirtuozerskie z wyczuciem estetyki. Występując na scenie, artysta zapewnia swoim fanom niezapomniane wrażenia, wzbogacając ich muzyczne horyzonty.

David Garrett – wizjoner skrzypiec w Polsce!

18 kwietnia 2020 roku w warszawskiej hali COS Torwar, będziemy mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym koncercie skrzypka Davida Garretta! Jego muzyka wywołuje emocje i wprawia w niesamowity nastrój. Niezwykłość tego wydarzenia podkreślają słowa samego artysty:

„Granie na skrzypcach jest czymś bardzo bliskim polskiemu sercu. Sądzę, że są one instrumentem, z którym łączy Was silna, emocjonalna więź. Może dlatego zawsze czuję się wyśmienicie, grając w Waszym kraju.”

David Garrett jest niekwestionowanym wirtuozem skrzypiec i z pewnością jego koncert na długo pozostanie w naszej pamięci. Artysta wystąpi w wielu europejskich stolicach muzyki klasycznej, a jego występy wzbudzają ogromny entuzjazm publiczności. Można zatem się spodziewać ciekawego widowiska!

Jeśli chcesz wziąć udział w koncercie, pamiętaj, że bilety są już dostępne na stronie: www.biletserwis.pl. Nie przegap tej okazji i poświęć swój wolny wieczór na wyjątkowe muzyczne doznania!

Koncert Davida Garretta – co wiemy?

Koncert Davida Garretta w Polsce to wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w niesamowitym widowisku! Artysta cieszy się dużym uznaniem publiczności i wzbudza ogromny entuzjazm swoimi występami. Co wiemy o koncercie?

 • Kiedy? 18 kwietnia 2020 roku
 • Gdzie? Warszawska hala COS Torwar
 • Program? Skrzypek zaprezentuje największe hity z albumu „Iconic”, a także utwory znane z poprzednich płyt i występów.
 • Kupienie biletów? Bilety są dostępne na stronie www.biletserwis.pl

Jesteś fanem skrzypiec i chcesz wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu? Nie czekaj ani chwili i zakup bilety już teraz!

David Garrett to wybitny artysta, który doskonale czuje się w polskim krajobrazie muzycznym. Sam uważa, że skrzypce są instrumentem, z którym Polacy łączą silną, emocjonalną więź. Pozwólmy się teraz uwieść jego muzyce i przeżyjmy wspólnie wyjątkowy koncert!


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *