Sonya zaczęła swoją muzyczną karierę niedawno, ale szybko stała się jedną z najbardziej utalentowanych DJ-ek na Bliskim Wschodzie. Łączy ona unikalne brzmienia z konsekwentnie budowanym wizerunkiem, co pozwoliło jej na współpracę z wieloma międzynarodowymi markami. Jej historia została uwieczniona w filmie dokumentalnym, który można obejrzeć na platformie Betclic Studios i kanale YouTube Betclic. Sonya nadała rytm nocnemu życiu w Dubaju.

DJ SONYA od dziecka była związana z Sopotem. Jednakże, sześć lat temu postanowiła pójść za głosem swojego serca i wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Tamtejsza szkoła DJ-ska pozwoliła jej rozwinąć swoje umiejętności, które umożliwiły jej występy w renomowanym hotelu i kasynie Ceasar’s Palace. Przygoda z muzyką doprowadziła ją do Dubaju, gdzie z czasem ugruntowała swoją pozycję w świecie klubowym. DJ SONYA jest dziś zapraszana na najważniejsze imprezy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, i nieustannie walczy o swoje miejsce w męskim świecie DJ-ów.

SONYA uosabia wyjątkową mieszankę mody i muzyki. Jej wybory w zakresie współpracy z markami i występów w magazynach pokazują, że jest to artystka o wyjątkowym wyczuciu mody. Przykładami są NIKE i Jordan, Christian Louboutin w Dubaju, czy marki takie jak PRADA, Yves Saint Laurent, Hermès, Fendi czy inne. SONYA zapraszana jest również na okładki takich magazynów jak Vogue, GQ, Marie Claire czy Harper’s Bazaar.

Film „SONYA” w reżyserii Dawida Napierały (G58 Production House) to niezwykła historia Polki, która w ciągu zaledwie 6 lat doświadczyła wielu niezapomnianych przygód – od codziennego życia w nadmorskim miasteczku, aż po supportowanie Bruno Marsa podczas koncertu w Dubaju i występy w słynnej VIRGIN RADIO – największej sieci radiowej na Bliskim Wschodzie.

„Wierzę, że historia SONYI będzie stanowić inspirację dla wielu młodych Polek. SONYA pokazuje, że nie trzeba mieć znajomości i wielkich pieniędzy, by osiągnąć w życiu duży sukces i sięgnąć po marzenia. Potrzebna jest ciężka praca, konsekwencja i niebywały upór w dążeniu do celu, bez drogi na skróty. To naprawdę ciekawa i barwna postać, która już teraz ma bogaty dorobek artystyczny, a jeszcze wiele przed nią” – powiedział Dawid Napierała, studio G58, reżyser filmu.

Nie przegap okazji, aby zobaczyć darmowy film „SONYA” dostępny na platformie Betclic Studios oraz na kanale YouTube marki Betclic. Nie czekaj dłużej, przejrzyj te linki i udostępnij film swoim znajomym.

Betclic Studios to platforma, która tworzy inspirujące filmy dokumentalne. Ich pierwszą polską produkcją jest „Looney” – opowieść o Marku Rybowskim, legendarnym artyście graffiti, który zdobył sławę za pomocą swojej sztuki. Film został już obejrzany ponad 600 tys. razy.

SONYA ma na swoim koncie niezliczone sety na największych eventach w Dubaju, w tym na flagowych imprezach w klubach, takich jak Zero Gravity, BASE i Blue Marlin Ibiza. Uczestniczyła też w wielu imprezach modowych i festiwalach muzycznych, takich jak Dubai Shopping Festival, RedFest DXB, czy Ultra Music Festival.

SONYA zdobyła szerokie uznanie dzięki swoim wyjątkowym setom i błyskotliwości. Jej sesje łączą energetyczną mieszankę House, Deep House i Techno, co sprawia, że publiczność nie może się oprzeć i jest zafascynowana jej umiejętnościami.

SONYA została zauważona przez wielu wybitnych producentów muzycznych, dzięki czemu wydała swoją pierwszą EP „Dance Floor” w 2018 roku. Zbiera świetne recenzje i jest prezentowana w transmisjach radiowych na całym świecie.

SONYA stale pracuje nad nowymi kompozycjami, które powinny pojawić się w najbliższej przyszłości. Jest prawdziwą wizjonerką i wyznacza nowe trendy w świecie muzyki elektronicznej.

Urodzona w Dubaju DJ SONYA zaczęła swoją przygodę z muzyką elektroniczną sześć lat temu. Miała szczęście dołączyć do największej sieci radiowej w regionie Bliskiego Wschodu, VIRGIN RADIO i szybko stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych talentów na scenie DJ-skiej.

SONYA jest regularnie widywana na największych eventach w Dubaju, w tym na imprezach modowych, festiwalach muzycznych, takich jak Dubai Shopping Festival, RedFest DXB, czy Ultra Music Festival. Jej energiczne sety mieszające House, Deep House i Techno zdobyły szerokie uznanie publiczności i wielu wybitnych producentów muzycznych.

W 2018 roku SONYA wydała swoją pierwszą EP „Dance Floor”, która spotkała się z entuzjastycznymi recenzjami i jest prezentowana w transmisjach radiowych na całym świecie. DJ stale pracuje nad nowymi kompozycjami i wyznacza nowe trendy w świecie muzyki elektronicznej.

W 2022 roku, Amira Haddad wystąpiła na najważniejszym wydarzeniu Zjednoczonych Emiratów Arabskich – EXPO Dubai, otwierając koncert Bruno Marsa w DU Arena w Abu Dhabi, a także wystąpiła podczas uroczystego uruchomienia największego diabelskiego młyna na świecie – AIN DUBAI.

Uznana DJ-ka, Sabrina Terence, współpracuje z marką Christian Louboutin w Dubaju, a w przeszłości była rezydentką w luksusowym hotelu i kasynie Caesar’s Palace w Las Vegas, słynącym z najlepszych rozrywek i doznań na świecie.

Sety DJ-skie SONYI są wyjątkowo wytrzymałe, a ich znakomite brzmienie wprawia słuchaczy w ekscytujące wibracje. Jako prekursorka stylu i luksusu, SONYI współpracowała z słynnymi markami, takimi jak PRADA, Yves Saint Laurent, Louboutin, Hermès, Fendi i wieloma innymi.

SONYA łączy ekscytujące brzmienia z wyjątkowym stylem, który zaowocował pojawieniem się jej twarzy na łamach popularnych magazynów, takich jak Vogue, GQ, Marie Claire, Harper’s Bazaar, Gulf News czy Emirates Woman. Ponadto współpracowała z takimi markami jak Warner Bros., MTV czy Tommy Hilfiger, pojawiając się w reklamach, filmach, programach telewizyjnych oraz pracach scenicznych.

W 2019 roku została zaproszona do Dubaju, by współpracować jako DJ i twórca treści z marką Jordan podczas festiwalu lifestyle’owego Sole DXB. Postanowiła wykorzystać tę okazję i w 2021 roku stworzyła mixtape dla interaktywnego pokazu Jordana, który zgromadził 600 dronów tworzących logo JUMPMAN. Jest ona pierwszą kobietą z Europy Środkowo-Wschodniej, która podpisała kontrakty reklamowe z NIKE i Jordan, co czyni ją wyjątkową.

Betclic to pierwsza liga wśród bukmacherów. Przez lata zdobył reputację legalnego, bezpiecznego i uczciwego operatrora bukmacherskiego. Dzięki wsparciu wielu drużyn sportowych, wydarzeń kulturalnych i dostępności w wielu krajach, Betclic stał się jednym z liderów na rynku. Firma oferuje szeroką gamę zakładów na wiele dyscyplin sportowych, od piłki nożnej, przez tenis, aż po siatkówkę. Betclic jest nie tylko marką dla fanów sportu, ale także dla wszystkich, którzy lubią zabawę i emocje.

Betclic to europejska marka o zasięgu globalnym, która od lat jest liderem na rynku we Francji i Portugalii. Firma wspiera wiele drużyn, wydarzeń i kultur, dzięki czemu stale rośnie jej popularność. Dostępna od lipca 2019 roku także dla klientów w Polsce, Betclic oferuje legalne, bezpieczne i uczciwe usługi bukmacherskie. Do dyspozycji klientów są szerokie zakłady na wiele dyscyplin sportowych, w tym piłkę nożną, tenis i siatkówkę, zapewniając tym samym niezapomniane emocje. Dodatkowo, Betclic wspiera drużynę Piasta Gliwice (Mistrzów Polski 2019), a od sierpnia 2020 roku jest sponsorem federacji sztuk walk Fame MMA oraz wydarzeń kulturalnych FEST Festival i SnowFest Festival.

Film „Sonya” powstał dzięki wspólnej pracy wielu wyjątkowych osób. Za reżyserię odpowiada Dawid Napierała, a zdjęcia Patryk Antoniewicz. Na planie filmowym pracował Leszek Golonka jako producent, Michał Giorew jako kierownik produkcji oraz Iwona Urbanowicz jako kierownik planu. W roli głównej wystąpiła Sonia Truszkowska, a u boku Elżbieta Truszkowska, Zulu KUKI i Dalia Kroplewska-Ochab. Rolę drugoplanową zagrali Tomasz Dębski, Mateusz Bereit oraz DJ Hapa. Producenci Betclic: Ricardo Domingues, Francisco Faria, Michał Fijałkowski, Ricardo Malaquias, Bartłomiej Ploskonka, Adrian Sztuk wspierali zespół produkcyjny. Artur Umławski odpowiadał za współpracę produkcyjną, a Apollon Goroshko za mistrzostwo oświetlenia. Przy charakteryzacji i kostiumach pomagały Dalia Kroplewska-Ochab i Sara Kroplewska. Fotosy wykonała Sara Napierała, a graficzne opracowanie Marcin „Henry” Gajewski. Montaż filmu powierzono Dawidowi Napierała i Michałowi Giorew, a korekcja barwna Patrykowi Antoniewiczowi. Zadbać o dobre brzmienie filmu zajął się Bogdan Zinkevych, a dobór muzyki Dawid Napierała. W filmie wykorzystano fragmenty utworów St. Society (feat. Txsh) „End of Time”, Sero „Roses”, Magiksolo „Taito”, Thonio (feat. Johnny Dangerus) „Home”, WEARETHEGOOD „Hood Babies”, BAER „The Most”. Podziękowania należą się restauracji Mondo di Vinegre i Karolowi Białkowi. Przy produkcji G58 filmu wspomagali Piotr Łukaszewski, Mikołaj Łukaszewski, Sławomir Mroczek z firmy Custom 34, Paweł Świerk, Michał Andryszczyk, Paweł Pędrakowski z FitYard oraz Mateusz Zacharczuk, Mateusz Grottel, Marcin „Henry” Gajewski, Michał Kapitański, Marta Kłos, Aleksandra Napierała, Łukasz Szydłowski, Anna Wasińska-Golonka, Karolina Zieniawa ze SK Store. Film „Sonya” powstał dzięki Betclic Studios.

Film „Sonya” to wyjątkowe dzieło wielu wybitnych twórców. Reżyserią zajął się Dawid Napierała, a zdjęcia Patryk Antoniewicz. Leszek Golonka, Michał Giorew i Iwona Urbanowicz odpowiedzialni byli za produkcję. W rolach głównych wystąpili Sonia Truszkowska, Elżbieta Truszkowska, Zulu KUKI i Dalia Kroplewska-Ochab, a także Tomasz Dębski, Mateusz Bereit i DJ Hapa. Produkcja G58 filmu wspomagali producenci Betclic: Ricardo Domingues, Francisco Faria, Michał Fijałkowski, Ricardo Malaquias, Bartłomiej Ploskonka, Adrian Sztuk oraz Artur Umławski, Apollon Goroshko, Michał Potratz, Arkadiusz Kusalewicz, Radosław Schenk, Dalia Kroplewska-Ochab, Sara Kroplewska, Sara Napierała, Marcin „Henry” Gajewski, Bogdan Zinkevych, restauracja Mondo di Vinegre i Karol Białk. Przy produkcji filmu wspomagali Piotr Łukaszewski, Mikołaj Łukaszewski, Sławomir Mroczek z firmy Custom 34, Paweł Świerk, Michał Andryszczyk, Paweł Pędrakowski z FitYard oraz Mateusz Zacharczuk, Mateusz Grottel, Marcin „Henry” Gajewski, Michał Kapitański, Marta Kłos, Aleksandra Napierała, Łukasz Szydłowski, Anna Wasińska-Golonka, Karolina Zieniawa ze SK Store. Całość stworzona została dzięki wsparciu Betclic Studios.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *