RIJAD, Arabia Saudyjska–(BUSINESS WIRE)– Wczoraj na stadionie Króla Fahda w Rijadzie o godzinie 22:00 (czasu lokalnego) odbyła się konferencja prasowa po zakończeniu finału Superpucharu Włoch rozgrywanego między drużynami AC Milan i Inter Mediolan, organizowanego przez saudyjskie Ministerstwo Sportu w ramach serii wydarzeń sportowych podczas drugiego Diriyah Season.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230119005405/pl/

Simone Inzaghi, trener Interu Mediolan, podziękował Arabii Saudyjskiej za organizację Superpucharu Włoch: „Arabia Saudyjska to przyjazny kraj, dzięki czemu wraz z drużyną spędziliśmy tutaj bardzo przyjemnie czas. Mam wielu przyjaciół mieszkających w królestwie i doceniam ten kraj za wspaniałą pracę przy organizacji takiego meczu” – powiedział.

Trener odniósł się do wyniku uzyskanego przez swoją drużynę, która zdobyła Superpuchar Włoch drugi sezon z rzędu: „Byliśmy bardzo skupieni i zagraliśmy doskonały mecz. Osiągnęliśmy drugi cel wyznaczony na ten sezon, po dotarciu do 1/8 finału Ligi Mistrzów, a teraz chcemy po prostu cieszyć się zwycięstwem” – powiedział.

Zwracając się do mediów, trener AC Milan Stefano Pioli podzielił się swoimi przemyśleniami na temat bolesnej porażki swojej drużyny. Przyznał, że nie spodziewał się ostatniego spadku formy, ale stwierdził także, że zrobi wszystko, by udało się ją odzyskać: „W pierwszej połowie nie graliśmy wystarczająco dobrze, jak na taki mecz. Próbowaliśmy wrócić do gry dobrym początkiem drugiej połowy, ale potem znowu przygaśliśmy” – powiedział. „Nie jesteśmy teraz w najlepszym miejscu pod względem panujących nastrojów. Musimy dać z siebie więcej i grać lepiej” – dodał.

Źródło: AETOSWire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230119005405/pl/

Źródło: Saudi Arabia Ministry of Sport

KONTAKT:

Dany Abadie

dyrektor zarządzający

e-mail: dany.abadie@squidnomad.com

Źródło informacji: Business Wire


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *