„Już kilka razy miałem przyjemność występować w Polsce i zawsze było to dla mnie niesamowitym przeżyciem. Życzliwość, entuzjazm i umiejętność wspaniałej zabawy Waszej publiczności jest wręcz przysłowiowa. Dlatego jestem szczęśliwy, że Polska znalazła się na liście krajów, które odwiedzę podczas swojej pierwszej, solowej trasy koncertowej” – mówi HAUSER w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Artysta ujawnia, że na scenie towarzyszyć mu będzie profesjonalna, 25-osobowa orkiestra, a każde widowisko ma być podzielone na dwie, główne części.

„Najpierw będziemy się koncentrować na przyjemnej, klasycznej, romantycznej muzyce, opartej na znanych i kochanych przez wszystkich melodiach czy ścieżkach dźwiękowych. Natomiast podczas drugiej części występów chciałbym dać się ponieść szaleństwu i emocjom, a publikę porwać do tańca w rytm m.in. muzyki latynoskiej” – zdradza wiolonczelista.

W ramach koncertów z 2Cellos HAUSER grał już na całym świecie – od Royal Albert Hall i opery w Sydney po nowojorski Madison Square Garden, sprzedając ponad milion biletów na swoje występy na żywo. Miał zaszczyt występować przed papieżem Franciszkiem, jak również grał dla kilku amerykańskich prezydentów, królowej Elżbiety II i obecnego króla Karola. Wrodzona, muzyczna elastyczność doprowadziła go do współpracy z wieloma legendami muzyki, m.in. z Andreą Bocellim, Red Hot Chili Peppers, Georgem Michaelem czy Stevenem Tylerem z Aerosmith. Karierę wiolonczelisty śledzi blisko 15 milionów fanów na Facebooku, Instagramie i Youtube, ale jego sukces wykracza daleko poza obserwujące go osoby w mediach społecznościowych, bo rzesza fanów wciąż rośnie.

„Jestem pewien, że występy w ramach światowej, solowej trasy przyniosą mu jeszcze większą sławę. Na koncertach zabrzmią wszelkie odcienie muzyki, od dynamicznego rocka, przez nowe wersje retro utworów, po nowoczesne przeróbki tanecznych hitów z nowego solowego albumu pt. >>The Player<<. Zapraszam w przyszłym roku na koncerty HAUSERA do Krakowa i Gdańska” – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncerty Hausera w Polsce.

Od piątku 30 września do regularnej sprzedaży trafiły bilety na oba koncerty HAUSERA w Polsce. Można je nabyć wyłącznie na www.biletserwis.pl.

Źródło informacji: PAP MediaRoom


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *