Polski partner

Piłkarska reprezentacja Ukrainy w czerwcu zagra w barażach o udział w mistrzostwach świata, a następnie w Lidze Narodów UEFA. W roli gospodarza wystąpi w dwóch meczach w Polsce.

Z uwagi na to spółka UAF Marketing, wyłączny partner handlowy Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej, nawiązała współpracę z Publicon Sport. Wrocławska firma będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie polskich partnerów i sponsorów dla ukraińskiej drużyny narodowej. Porozumienie dotyczy spotkań w Lidze Narodów, które odbędą się w Łodzi, na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla.

Publicon dla Ukrainy

„Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny, to także nośnik idei i wartości. Marketing sportowy to coś znacznie więcej niż ekspozycja logo i szacowanie ekwiwalentu medialnego. Taką wartością jest między innymi solidarność” – mówi Szymon Sikorski, CEO i strateg Publicon.

Zarządzana przez niego firma od początku wojny działa na rzecz wsparcia dotkniętych nią Ukraińców. Będąc częścią grupy Evry1, Publicon pracował nad serwisem Ukraina.services, gdzie integrował ogłoszenia dla ukraińskiej społeczności. Ponadto, wspólnie ze swoimi partnerami, firma ufundowała zakup karetki dla szpitala w obwodzie lwowskim.

Sportowy rozwój

Sportowa gałąź Publicon rozwija się bardzo dynamicznie. Do grona jej klientów należą między innymi ORLEN Team, Grupa Sportowa ORLEN, Hubert Hurkacz, Mateusz Masternak, czy Polski Związek Triatlonu. Firma współpracuje także z dopiero zdobywającymi popularność sportowcami: Szymonem Ładniakiem, Mateuszem Kaprzykiem, Robertem Wilowieckim, Zuzą Witych, czy Bartkiem Przedwojewskim.

Firma jest zaangażowana w rozwój platformy TheSport.pl, portalu internetowego pokazującego świat sportu z różnych perspektyw, pozwalający spojrzeć na aktywności oczami zawodowców, trenerów, działaczy czy amatorów. W jednym miejscu dostępne są teksty ekspertów, dziennikarzy sportowych, sportowców i pasjonatów.

Źródło informacji: Publicon

 


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *