Warszawa, 29 listopada 2022 r. – Od dziś, oprócz standardowych wzorów e-kart na Amazon.pl, dostępne są trzy karty podarunkowe z limitowanej edycji, ozdobione ilustracjami trzech znanych polskich artystów: Andrzeja Mleczki, rysownika i satyryka, autora publikowanych w prasie rysunków satyrycznych, Piotra Jedlińskiego, ilustratora, grafika i twórcy Ptaszka Staszka – zabawnego rysunkowego ptaka cieszącego się popularnością w Internecie oraz Kamili Szcześniak, znanej również jako Nieładnie Rysuje, która tworzy satyryczne rysunki komentujące codzienną rzeczywistość. Karty podarunkowe w nowej szacie graficznej będą dostępne do końca 2022 roku.

„Karty podarunkowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą się zdecydować, jaki prezent chciałyby otrzymać na święta. Na Amazon.pl można znaleźć ponad 250 mln produktów w ponad 30 kategoriach. Obdarowani kartą podarunkową mogą wybrać idealny dla siebie prezent, w dogodnym momencie” – powiedział Jakub Stefański z Amazon.pl.

Karta podarunkowa może zostać dostarczona wybranej osobie pocztą elektroniczną w określonym dniu i o określonej godzinie wybranej podczas zakupu. E-karty można wykorzystać na Amazon.pl przez 10 lat od daty wydania i nie obowiązuje kwota minimalna ich zakupu.

Już wkrótce klienci będą mogli również wygrać kartę podarunkową dla siebie w konkursie organizowanym na stronie Amazon.pl na Facebooku. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie własnego projektu graficznego e-karty Amazon.pl. Najlepsze prace zostaną nagrodzone kartą podarunkową z serii limitowanej o wartości 500 zł. Więcej informacji na stronie Amazon.pl na Facebooku.

Amazon przygotował dla użytkowników również internetową wyszukiwarkę prezentów – Świąteczny Niezbędnik, która pomaga klientom znaleźć prezenty dla osób w każdym wieku. W Świątecznym Niezbędniku Amazon można znaleźć pomysły na prezenty z różnych kategorii, takich jak elektronika, zabawki, książki, artykuły kosmetyczne, świąteczne swetry, dekoracje i wiele innych. Kupowanie prezentów jest łatwe, gdy ma się setki opcji do wyboru na Amazon.pl. Już dziś na Amazon.pl czekają idealne świąteczne prezenty, dzięki którym na twarzach bliskich zagoszczą uśmiechy.

Amazon w Polsce

Pomoc Amazon w Ukrainie: link

Serwis Amazon.pl wystartował 2 marca 2021 roku. Jego klienci mogą robić zakupy w przystępnych cenach, wybierając z katalogu ponad 250 milionów produktów w ponad 30 kategoriach oraz cieszyć się bezpłatną dostawą z Amazon Prime. Subskrybenci Amazon Prime mają zapewniony dostęp do wszystkiego, co najlepsze w zakresie zakupów i rozrywki, w tym do szybkiej i darmowej dostawy milionów produktów (do domu, Paczkomatów i punktów odbioru), bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia i w weekendy. Prime zapewnia również dostęp do nagradzanych filmów i seriali, w tym produkcji Amazon Originals, darmowych gier i materiałów in-game dzięki Prime Gaming, a także do ekskluzywnych okazji Prime. Każdy może wypróbować Prime za darmo w ramach 30-dniowego okresu próbnego, aktywowanego na stronie Amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł/rok.

Informacje o Amazon

Amazon wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. Amazon dąży do tego, by być najlepszym pracodawcą, najbezpieczniejszym miejscem pracy oraz najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. Amazon jako pierwszy na świecie wprowadził m.in. następujące produkty i usługi: opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, program Postaw na Swój Rozwój, tablety Fire, TV Fire, Amazon Echo, Alexa, technologia Just Walk Out, Amazon Studios i Deklarację Klimatyczną (The Climate Pledge). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź biuro prasowe i bloga Aboutamazon.pl oraz śledź firmę na Facebooku, Instagramie, Twitterze @AmazonNewsPL i YouTube.

Źródło informacji: Amazon


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *