Jeśli szukasz sposobu na wyjątkowy wypoczynek w Półwyspie Helskim, to „Przyjaciółki z natury” zapraszają Cię na ośmiodniowy Road Show! Odwiedzimy trzy najpiękniejsze lokalizacje nadmorskie, gdzie czekać będzie na Ciebie joga, instaspoty, strefa chill i pyszna lemoniada. Jednocześnie będzie to część społecznej akcji edukacyjnej, której celem jest zwrócenie uwagi na dbanie o siebie i swoje zdrowie w naturalny sposób. Zapraszamy w lipcu i sierpniu!

Jeśli lubisz przyrodę, to wakacje w Półwyspie Helskim będą dla Ciebie idealnym czasem. Od 29 lipca do 5 sierpnia Herbapol Poznań, producent leku Urosept, zaprasza na „Przyjaciółki z natury”. W tym czasie pojawią się specjalne kampery, zaopatrzone w atrakcje, które będą odwiedzać popularne miejsca. Wszystko to będzie zwieńczeniem akcji edukacyjnej i zapowiedzią wyjątkowych wakacji!

Strefa chilloutu będzie miejscem, w którym można odpocząć i spędzić chwilę w ciszy, aby zrelaksować ciało i umysł. Każdy, zarówno uczestnik trasy, jak i osoby postronne, będą mogły skorzystać z naszych leżaków i materacy znajdujących się w drewnianych szałasach. Poza tym, Strefa chilloutu będzie zapewniać atmosferę relaksu dzięki muzyce relaksacyjnej.

Nowa strefa jogi i chilloutu

Zapraszamy do odwiedzenia Nowej Strefy Jogi i Chilloutu, która zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Codziennie odbywać się będą bezpłatne zajęcia jogi na plaży, poprowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę Martę Gula. Zajęcia odbywać się będą w godzinach porannych, a poza tym zapewnimy Ci także relaksacyjne muzyki i wygodne materace oraz leżaki w drewnianych szałasach. To idealne miejsce, aby odpocząć i zrelaksować się, zarówno dla uczestników trasy, jak i osób postronnych.

Ponadto, aby zapewnić wszystkim miłośnikom natury i wypoczynku nad morzem jeszcze więcej aktywności i relaksu, w strefie chilloutu zostanie zorganizowany konkurs z nagrodami. Uczestnicy będą mieli okazję wykazać się kreatywnością, a wygrywający otrzymają niesamowite prezenty.

1 lipca – parking przy lesie, 15 km od miasta X;
3 lipca – parking przy rzece, 20 km od miasta Y;
4 lipca – plac parkingowy przy parku narodowym, 30 km od miasta Z.

Aby zarezerwować wycieczkę kamperem „Przyjaciółki z natury”, skontaktuj się z organizatorami wysyłając maila na adres przyjaciolki@natury.pl. Możesz również skorzystać z formularza rezerwacji na naszej stronie internetowej.

Jeśli szukasz kampera „Przyjaciółki z natury”, sprawdź naszą trasę wskazaną powyżej. Zarezerwuj miejsce i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami w drodze!

Jeśli jesteś fanem przygody, to „Przyjaciółki z natury” są właśnie dla Ciebie! Doświadczycie niesamowitej wycieczki, poznając najpiękniejsze zakątki naszego kraju. To wyjątkowa okazja, by poznać nowych ludzi i wspólnie doświadczyć różnych atrakcji.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *