Od rana Pola Hala Sportowa była wypełniona po brzegi, gdyż odbył się tam Turniej Tańca Towarzyskiego ISKRA 2023. Widzowie z zapartym tchem oglądali prezentacje tańca par w różnym wieku, od 4 do 15 lat. Gdy tanecznym występom towarzyszyły owacje na stojąco, było to niezapomniane widowisko.

Turniej zorganizowany przez Szkołę Tańca Iskra oraz Uczniowski Klub Sportowy Iskra Piła okazał się wielkim sukcesem. Dzieci trenujące tu taniec towarzyski w różnym wieku wykonały występy, które zachwyciły publiczność. Wdzięk, zmysł rytmu i precyzja wykonania w połączeniu z piękną scenerią hali sprawiły, że występy wywołały owację na stojąco.

Na widowni zgromadziła się szeroka publiczność, wśród której zasiedli rodzice, przyjaciele, dziadkowie oraz koledzy i koleżanki uczestników. Zgromadzeni dopingowali swoje ulubione pary, wznosząc gromkie oklaski.

Eligiusz Komarowski, starosta pilski, przemawiając do publiczności, życzył wszystkim uczestnikom, aby wspomnienia z turnieju długo towarzyszyły im w dalszym rozwoju tańca. Zapewnił również, że wkrótce spotkają się ponownie w Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile. Wszyscy zebrani byli pod wrażeniem poświęcenia i miłości organizatorów do tańca, które stanowiły dla uczestników źródło inspiracji.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *