Polacy są coraz bardziej świadomi, że wypoczynek w kraju nie musi oznaczać rezygnacji z wysokiej jakości usług. Wiele hoteli oferuje atrakcyjne pakiety all inclusive, dzięki którym goście mogą cieszyć się doskonałymi atrakcjami, zabiegami SPA i wyśmienitą kuchnią. Według najnowszych danych, pakiety rezerwowane są w aż 85% hoteli objętych akcją #RezerwujSprytnie, a 58% całkowitych rezerwacji na bieżący sezon stanowią właśnie rezerwacje w ramach pakietów. W ten sposób Polacy mogą spędzić wymarzony urlop w kraju i czerpać z niego maksimum korzyści.

Kiedy wybierasz się na wakacje za granicę, być może zastanawiasz się, czy uda Ci się znaleźć atrakcyjną ofertę. Według danych z Polskiej Izby Turystyki ceny wyjazdów za granicę w 2021 roku mogą być nawet o 1000 zł wyższe niż w 2022 roku. Jednak wakacje w Polsce są w stanie zaoferować Ci podobne lub nawet lepszy standard niż wycieczka za granicę, bez konieczności wyrzeczeń finansowych.

Polska oferuje szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o wakacyjny wypoczynek. Dzięki zaawansowanej infrastrukturze drogowej podróż do wymarzonego miejsca jest wygodna i szybka, a dostępność luksusowych hoteli i pensjonatów zapewnia komfortowe warunki pobytu. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie – od pięknych plaż i jezior, przez malownicze góry, lasy, po niezwykłe miasto.

Polska to kraj, w którym wakacje nigdy nie tracą na popularności. Polacy z wielkim entuzjazmem odkrywają uroki naszego kraju, który można poznać w zaledwie kilka godzin od miejsca zamieszkania. Polska skrywa bogatą kulturę, piękna przyrodę, smaki i wiele atrakcji, takich jak regaty na jeziorach, zabytki z listy UNESCO, festiwale muzyczne, malownicze miasteczka, komfortowe hotele, a także wiele innych atrakcyjnych miejsc. Tendencja, która w minionych dekadach kierowała w stronę destynacji z Bliskiego Wschodu, ulega zmianie – świadomi konsumenci chcą poznawać uroki naszej ojczyzny, a wzrost cen za zagraniczne wycieczki jest tu niewątpliwym czynnikiem.

Marka Profitroom zaprasza do skorzystania z kampanii #RezerwujSprytnie, która pokazuje, jak wygodnie i oszczędnie można wypoczywać w Polsce. W tym celu należy skontaktować się bezpośrednio z wybranym hotelem, aby otrzymać informacje na temat dostępnych ofert i promocji. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie pobytu do indywidualnych potrzeb, za którymi często idą wyjątkowe benefity i atrakcje. Dzięki bezpośredniej rezerwacji można zyskać dostęp do specjalnych pakietów dla rodzin, pakietów SPA, a także do indywidualnych zniżek. Zatem skorzystanie z kampanii #RezerwujSprytnie to szansa na wygodny, komfortowy i oszczędny wypoczynek w kraju.

„Rezerwacja dokonana bezpośrednio przez kanały komunikacji hotelu, tj. strona internetowa, e-mail czy telefon, ma same zalety. To nie tylko szansa na tańszą ofertę, lecz też możliwość uzyskania wartości dodanych, przykładowo w postaci bezpłatnego parkingu, pokoju z ładniejszym widokiem bądź przyznania punktów w programie lojalnościowym hotelu” – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, która jest partnerem kampanii #RezerwujSprytnie.

Aby dowiedzieć się więcej jak #RezerwowaćSprytnie, odwiedź www.rezerwujsprytnie.pl lub przeczytaj e-book pt. „Przewodnik po świecie rezerwacji noclegów. Czyli jak wypoczywać najkorzystniej”, który można pobrać tutaj.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *