W dniach od 1 do 4 czerwca Multikino zaprasza wszystkich małych kinomanów na wspaniałe święto filmowe. Maluchy będą miały okazję obejrzeć filmy familijne i animacje takie jak „Super Mario Bros. Film” czy „Spider-Man: poprzez Multiwersum”. Przedpremierowo w wybranych kinach pojawi się również „Najlepsze urodziny królika Karola”. Nie zabraknie także klasycznego już hitu „Mała Syrenka”.

Dzień Dziecka w Multikinie będzie miał w tym roku szczególne obchody, trwające aż cztery dni! Oferujemy ciekawy repertuar, który zaspokoi gusta widzów w różnym wieku, włącznie z rodzicami. Wybierzcie się do nas na wspaniałą zabawę całą rodziną!

Bracia Mario i Luigi powracają na ekran w animowanej produkcji „Super Mario Bros. Film”. Jako hydraulicy, otwierają własną firmę w Brooklynie, by zdobyć wielu klientów. Niestety, awaria hydrauliczna skutkuje tym, że są przenoszeni do innego świata. Mario znajduje się w krainie zamieszkałej przez chodzące grzyby i królewnę Peach, zaś Luigi w zamku należącym do Bowsera. W tym świecie Bowser ma zamiar podbić wszystkie królestwa i poślubić księżniczkę. Mario wyrusza w podróż po to, by uratować brata i powstrzymać Bowsera przed osiągnięciem celu.

Podczas gdy Brooklyn Miles odkrywa Multiwersum w animacji „Spider-Man: Through the Multiverse”, on i Gwen Stacy spotykają innych Spider-Manów, zobowiązanych do strzeżenia świata przed złem. Gdy starają się zrozumieć, jak poradzić sobie z nowymi zagrożeniami, Miles musi odkryć, jak prawdziwie przyjąć rolę herosa i uratować wszystkich, których kocha.

Zapraszamy na premierę „Małej Syrenki” – wyreżyserowanego przez Boba Marshalla musicalu, będącego kontynuacją klasycznej animacji Disneya. Na ekranie zobaczymy piękną i odważną Arielkę, najmłodszą i najbardziej niepokorną córkę Króla Mórz i Oceanów, która pragnie poznać świat ludzi. Przygoda Arielki przeniesie nas w magiczny świat, w którym pojawi się przystojny Książę Eryk. Aby jednak do niego dotrzeć, Arielka będzie musiała zmierzyć się z podstępną morską wiedźmą Urszulą i zapłacić wysoką cenę.

Wyjątkowy dzień w życiu Królika Karola – jego piąte urodziny – stanął pod znakiem zapytania. Gdy jego rodzice muszą go opuścić, Karol wyrusza w wielką przygodę u boku swojej przyjaciółki Moniki i jej wesołego psa. W lesie spotkają ich niezapomniane spotkania z żabami, ślimakiem i lisem o niekoniecznie dobrych zamiarach. Przez te wyjątkowe doświadczenia Karol zrozumie, czym są prawdziwa przyjaźń i rodzina, co będą dla niego najlepsze urodziny! Przedpremierowo w wybranych kinach można zobaczyć animację „Najlepsze urodziny królika Karola”.

1 czerwca Multikino zaprasza na szczególny seans! Wszyscy odwiedzający otrzymają słodkie niespodzianki od firmy Mars (do wyczerpania zapasów). Wybierz swój ulubiony film i spotykajmy się w kinie! Szczegółowy repertuar dostępny jest na stronie www.multikino.pl.

Multikino jest wiodącym graczem na rynku kinowym w Polsce. Od momentu powstania w 1998 roku, firma stale ustanawia nowe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie, sieć składa się z 45 multipleksów w 37 miastach, z łączną liczbą 274 ekranów. Grupa Vue International, do której należy Multikino, jest liderem na europejskim rynku kinowym.

Sieć Multikino to najnowocześniejsze kina w Polsce. Flagowy obiekt znajduje się w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie i składa się z 8 sal wyposażonych w najnowsze technologie. W marcu 2022r. otwarte zostało także kino w Galerii Gemini Park w Tychach, które w pełni dostosowane jest do wymogów najwyższych standardów. 7 sal wyposażonych jest w skórzane, elektrycznie rozkładane fotele pozwalające na oglądanie filmów w pozycji półleżącej. Z tego typu wyposażeniem mogą pochwalić się także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.

Multikino to nie tylko kino – to nieograniczone możliwości doświadczenia czegoś wyjątkowego. Od najnowszych premier filmowych, przez koncerty wielkich gwiazd, maratony filmowe, transmisje wydarzeń sportowych, oper, baletów aż po retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre – Multikino zaspokoi każdą potrzebę doświadczenia czegoś wyjątkowego.

Multikino nieustannie zaskakuje swoich klientów, zdobywając wiele prestiżowych nagród, w tym Superbrands i Superbrands Created in Poland. Jako lider na rynku „Event Cinema” w Polsce i Europie, Multikino zostało wyróżnione europejską nagrodą ECA Awards w 2014 roku. Jego klienci mogą cieszyć się niekończącym się zaskakiwaniem.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *