Kamil Grosicki, najlepszy piłkarz PKO Ekstraklasy w sezonie 2022/2023, powiększył swoją współpracę z marką sieci franczyzowej Am Am Kebab. Kapitan Pogoni Szczecin stał się twarzą kampanii reklamowej pt. „Skrzydłowy biznes”, a dodatkowo zaprezentował swoje autorskie danie – Turbo BOX. Od 5 sierpnia 2023 będzie on dostępny we wszystkich punktach franczyzowych Am Am Kebab.

„Podejmując współpracę z Kamilem, wiedzieliśmy że jest sportowcem najwyższej klasy oraz osobą o niezwykłym podejściu do życia. W czasie pracy nad menu przekonaliśmy się także, że posiada świetny zmysł kulinarny” – mówi Michał Kłusek, CEO Dolci Sapori, spółki do której należy koncept franczyzowy Am Am Kebab.

Turbo BOX to kulinarna wizytówka piłkarza Kamila Grosickiego. Innowacyjne danie powstało dzięki współpracy fanów i samego sportowca. Kreatywna nazwa została wyłoniona w otwartym konkursie, a sam przepis został skomponowany przy wsparciu dietetyka klinicznego i eksperta zdrowego odżywiania.

Turbo BOX to pomysł Kamila Grosickiego. Inicjatywa ta narodziła się dzięki współpracy fanów i piłkarza. Nazwę tego wyjątkowego kebabu wyłoniono w otwartym konkursie, a sam przepis został opracowany przez dietetyka klinicznego i eksperta zdrowego żywienia.

„Zaangażowanie i profesjonalizm Kamila w tworzenie dania utwierdzają nas, że dokonaliśmy doskonałego wyboru ambasadora naszej marki. Turbo Box sygnowany twarzą Kamila i hasłem #zdrowystyl, oddaje najważniejsze wartości, które oferujemy w naszych punktach gastronomicznych” – dodaje.

Turbo Box zapewnia 516 kcal zdrowych składników, w tym ponad 30 g białka. Oprócz tego znajdują się w nim węglowodany oraz zdrowe tłuszcze. Składnikami posiłku są wysokiej jakości mięso drobiowe, chrupiące bataty, soczysty ananas, świeże warzywa (ogórek, pomidor, cebula, kapusta) oraz pestki dyni. Wszystko to podawane jest z delikatnym sosem na bazie jogurtu tureckiego, majonezu, natki pietruszki i czosnku.

„Cieszę się, że jako ambasador marki zyskałem możliwość istotnego wpływu na menu Am Am Kebab. Jako sportowiec przywiązuję dużą uwagę do codziennej diety, dlatego zależało mi na doborze składników dania. Turbo BOX jest naprawdę smaczny” – komentuje Kamil Grosicki.

Dolci Sapori nadal szczyci się wysoką jakością, czym zyskało sobie uznanie wielu klientów. Zespół chciałby, aby Turbo Box stał się kolejnym sukcesem w ich długiej liście wyjątkowych dań.

Niedawno ogłoszono, że koncept Am Am Kebab wprowadzi nowy produkt – Turbo Box. CEO Dolci Sapori podkreślił, że jakość dań jest najważniejszym aspektem oferowanych przez nich produktów i nadzieją jest, że Turbo Box stanie się kolejnym hitem w ich menu.

Dolci Sapori wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując im wyjątkowe dania, które zyskały już uznanie. Wkrótce dołączy do nich Turbo Box, a klienci będą mieli okazję przekonać się, dlaczego jest on tak szczególny.

Od 5 sierpnia, wszystkie punkty sieci Am Am Kebab na terenie całej Polski oferują danie Kamila Grosickiego, które jest dostępne tylko w Am Am Kebab. Danie to składa się z wyśmienitego kurczaka połączonego z soczystymi warzywami i chrupiącym pieczywem.

Kamil Grosicki, właściciel marki Am Am Kebab, niedawno ogłosił, że wszystkie punkty sieci Am Am Kebab na terenie całej Polski będą oferować jego specjalne danie od 5 sierpnia. Jest to wyśmienite połączenie soczystych warzyw i chrupiącego pieczywa z delikatną wołowiną lub kurczakiem.

Specjalne danie Kamila Grosickiego jest dostępne tylko w sieci Am Am Kebab i jest idealnym połączeniem smaku i jakości. Wszystkie punkty sieci Am Am Kebab są w pełni wyposażone i jako franczyzobiorca otrzymasz pełne wsparcie na każdym etapie własnego biznesu.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *