RIJAD, Arabia Saudyjska–(BUSINESS WIRE)– Rijad, stolica Arabii Saudyjskiej, będzie jutro gospodarzem meczu o Superpuchar Włoch, w którym zmierzą się mistrz włoskiej ligi AC Milan i zwycięzca pucharu Inter Mediolan. Mecz ten odbędzie się na stadionie im. Króla Fahda w Rijadzie o godz. 22:00 czasu lokalnego pod patronatem Ministerstwa Sportu w ramach serii wydarzeń sportowych podczas drugiej edycji Diriyah Season.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230117005770/pl/.

Kibice piłki nożnej w Arabii Saudyjskiej i na całym świecie od dawna czekają na pasjonujący pojedynek o Superpuchar Włoch, w którym wystąpią dwaj giganci futbolu z Mediolanu: Inter, obecny zdobywca Coppa Italia, i AC Milan. Obie drużyny będą zacięcie walczyć o zwycięstwo w tej decydującej rozgrywce.

Wcześniej Arabia Saudyjska gościła mecze o Superpuchar Włoch w latach 2018 i 2019. Pierwsza edycja odbyła się w Dżuddzie, gdzie Juventus zmierzył się z Milanem na stadionie miejskim im. Króla Abdullaha, a druga edycja na stadionie uniwersyteckim im. Króla Sauda w Rijadzie między Juventusem a Lazio.

Królestwo Arabii Saudyjskiej gości to ważne wydarzenie w ramach serii międzynarodowych turniejów i wydarzeń sportowych Diriyah Season 2022, organizowanych pod patronatem Ministerstwa Sportu. Służą one realizacji celów „Wizji 2030″ wyznaczonych przez Królestwo i są jedną z inicjatyw w ramach programu „Jakość życia”. Dzięki najbardziej spektakularnym i największym wydarzeniom sportowym goście Diriyah Season mogą doświadczyć niesamowitych wrażeń i wziąć udział w fantastycznych inicjatywach.

*Źródło: AETOSWire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230117005770/pl/.

Źródło: Saudi Arabia Ministry of Sport

KONTAKT:

Dany Abadie

dyrektor zarządzający

e-mail: dany.abadie@squidnomad.com

Źródło informacji: Business Wire

 


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *