Ponad 10 lat po premierze pierwszej części gry Dungeon Hunter, gracze będą mieli okazję powrócić do tego legendarnego ARPG typu dungeon crawler. GOAT Games wkrótce wprowadzi do swojej oferty najemników i łowców nagród, którzy przyciągną graczy zarówno do nowej, jak i do starej wersji gry.

GOAT Games zaprezentowało już nową wersję Dungeon Hunter, która została wzbogacona o nowe tryby gry oraz postacie. Nowa wersja gry promuje interaktywna rozgrywka, w której gracze będą mieli okazję konkurować ze sobą w długotrwałych misjach i bitwach bossów.

Jak zawsze, „Dungeon Hunter” będzie zawierał szereg poziomów trudności, aby zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze mogli czerpać radość z gry. Zaawansowana grafika, bogate interakcje i mnogość funkcji sprawią, że każda misja będzie wymagająca i dostarczy wielu godzin rozrywki. Niedługo po premierze dodane zostaną kolejne ulepszenia, aby gracze mogli czerpać jeszcze więcej zabawy. Wszyscy będą mieli możliwość dostosowywania własnych przedmiotów, walczenia ramię w ramię ze znajomymi w trybie kooperacyjnym lub rywalizacji z nimi, wykorzystując swoje umiejętności w trybach PVP. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolejna odsłona „Dungeon Hunter” zapewniła graczom pełną ekscytacji przygodę.

„To dzień o którym marzyły miliony fanów >>Dungeon Huntera<>Dungeon Hunter 5<>Dungeon Huntera<<, ale także zaoferuje wyjątkową rozgrywkę RPG, która przysporzy jej zaangażowanych fanów na lata”.

GOAT Games ogłasza powrót legendarnej gry ARPG typu dungeon crawler – „Dungeon Hunter”. Premiera szykowana jest na koniec 2023 r., a gracze mogą spodziewać się zmagań o zapewnienie pokoju w królestwie, a także walce z hordami wrogów, wypełniania misji wymagających umiejętności i pomyślunku oraz zdobywania ton łupów. Gra została ulepszona wizualnie, by zapewnić spektakularne sceny bitew, efekty specjalne, interakcje w grze i dostosowanie przedmiotów do wykonywanych przez graczy zadań. Po premierze dodane zostaną nowe funkcje, które pozwolą na jeszcze lepsze wrażenia z gry w „Dungeon Hunter”.

„Dungeon Hunter” jest jedną z serii o najdłuższych tradycjach, która od czasu premiery w 2009 r. odnotowała ponad 120 milionów pobrań na całym świecie. Wraz z nadchodzącą nową wersją, GOAT Games i Gameloft zapowiadają, że zapewnią graczom wyjątkową rozgrywkę RPG, która przysporzy jej zaangażowanych fanów na lata.

„>>Dungeon Hunter<>Dragon Storm Fantasy<>Dungeon Hunter<<, którą pokochają fani serii”.

Od 2009 roku „Dungeon Hunter” przyciąga miliony fanów na całym świecie i ustanowił wysoki standard dla gier typu action RPG. Przyciągająca grafika, wciągająca fabuła i dopracowana rozgrywka sprawiają, że gracze nie pozostają obojętni i po latach nadal wracają do tej niezwykłej serii, z której skorzystało już ponad 120 milionów osób.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *