SHENZHEN, Chiny, 25 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Drukarka 3D firmy Creality – Sermoon V1 Pro da początek nowej erze w edukacji. Jako urządzenie wybrane do prezentacji w Pawilonie Narodowym podczas Expo 2020 w Dubaju i służące jako oficjalna drukarka 3D w brazylijskim projekcie „Space Robotics” oraz w projekcie „Fatih” realizowanym przez tureckie Ministerstwo Edukacji Narodowej, Sermoon V1 Pro jest produktem rekomendowanym w ramach polskiego programu Laboratoria Przyszłości.

Nauczanie na lekcjach przywodzi na myśl komputery albo tablicę. A gdyby tak włączyć w proces nauczania zastosowanie druku 3D? Można wykorzystać to urządzenie, aby nadać rzeczywisty kształt abstrakcyjnym pojęciom, takim jak diagramy anatomiczne czy modele geometryczne, co pozwoli na ich lepsze zrozumienie.

Drukarka Sermoon V1 Pro, która uzyskała 18 międzynarodowych certyfikatów, takich jak CE, FCC, PSE, UKCA, KC itp. i trafiła do przeszło 60 krajów i regionów, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Niemcy, Polska, Japonia, itp., nazywana jest przez amerykańskich użytkowników „Najprostszą w użyciu drukarką 3D świata”. Wynika to ze spersonalizowanego interfejsu użytkownika i braku konieczności montażu. Wyposażona w specjalnie opracowany dwubiegowy ekstruder drukarka spotkała się także z ciepłym przyjęciem japońskich użytkowników, którzy piszą, że z jej użyciem „Małe gadżety drukowane są z większą precyzją”.

Posiadająca bezgłośny wentylator i cichą płytę główną Sermoon V1 Pro, zdaniem koreańskich użytkowników „jest świetną propozycją, która przynosi ogromną odmianę w stosunku do tradycyjnych drukarek 3D”. Wbudowana kamera pozwala na obserwowanie procesu drukowania w dowolnym czasie i z każdego miejsca poprzez rozwiązanie Creality Cloud. Tureccy użytkownicy chwalą ją jako doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla szkół i instytucji edukacyjnych.

Creality, jako czołowa marka posiadająca ponad 1,6 mln użytkowników, ma doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań w zakresie edukacji. Dzięki współpracy z polskimi dostawcami rozwiązań edukacyjnych, w 2021 r. w lokalnych szkołach w Polsce wprowadzono drukarki 3D Sermoon CR-200B, długopisy do druku 3D, urządzenia do skanowania CR Scan Lizard i filamenty. Działania te przyczynią się do bardziej dynamicznej realizacji polskiego programu Laboratoria Przyszłości. Creality łączy naukę z rozrywką a także obserwację z umiejętnościami praktycznymi.

Drukarki 3D Ender-3 S1, CR-10 Smart Pro oraz Halot-One series zostały wprowadzone na lokalny rynek. Creality będzie poszukiwać globalnych partnerów do współpracy, aby świadczyć lepsze usługi druku 3D dla branży edukacyjnej i przynosić korzyści dla nauczycieli i uczniów.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1609256/Logo.jpg

Źródło: CREALITY 3D

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *