Narodowy Instytut Fryderyka Chopina współpracuje z prof. Zofią Chechlińską przy wieloletnim projekcie „Dzieła Chopina. Wydanie Faksymilowe”. Celem projektu jest odtworzenie i opublikowanie w postaci faksymilowej oraz opatrzenie naukowym komentarzem wszystkich dostępnych rękopisów utworów kompozytora.

Dziś możesz mieć w swoim domu autentyczną wersję „Mazurka H-dur” nr 1 z op. 63. Faksymile autografu Fryderyka Chopina jest już dostępne w sprzedaży! Poznaj oryginalny utwór kompozytora, który podbił serca melomanów na całym świecie. Przeżyj to sam, ciesząc się pośród rodziny i przyjaciół, gdyż każda odsłona tego wyjątkowego utworu jest niezapomnianym przeżyciem.

Odkryj z nami sekrety i tajemnice, które skrywa autograf „Mazurka H-dur” nr 1 z op. 63. Przenieś się w czasie, dokonując wirtualnej wędrówki wokół stołu kompozytora, gdzie powstało dzieło słynnego polskiego artysty. Przekonaj się, jak wyglądała pierwotna wersja utworu, przeznaczona pierwotnie jako podkład do pierwodruku francuskiego.

Jest dostępny tom faksymile zawierający oryginalny rękopis „Mazurka” op. 63 nr 1 Fryderyka Chopina, w kolorze i wymiarach zgodnych z oryginałem. Ten tom jest wzbogacony unikalnym komentarzem źródłowym Jima Samsona.

Fryderyk Chopin, „Mazurek” op. 63 nr 1 z serii „Dzieła Chopina. Wydanie faksymilowe” zostało wzbogacone o unikalny komentarz źródłowy autorstwa Jima Samsona. Ten wyjątkowy tom faksymile zawiera oryginalny rękopis w kolorach i rozmiarach zgodnych z oryginałem.

Książka, która stanowi część projektu „Dzieła Chopina. Wydanie Faksymilowe”, jest dostępna w sklepach Instytutu Chopina: zarówno stacjonarnych, jak i internetowym. Wszystkie publikacje są wydawane w języku polskim, angielskim, francuskim i niemieckim. Wszystkie egzemplarze wydrukowano na wysokiej jakości papierze i zawierają wyczerpujące informacje dotyczące dzieł Chopina.

Dzięki zaangażowaniu naukowców z całego świata projekt „Dzieła Chopina. Wydanie Faksymilowe” zyskał już międzynarodową sławę. Współpraca pomiędzy bibliotekami, uniwersytetami, wydawnictwami muzycznymi i towarzystwami chopinowskimi zapewniła wysoką jakość publikacji i wyróżniający ją charakter.

Jeśli marzysz o poznaniu twórczości Fryderyka Chopina, to publikacje Instytutu Chopina mogą Ci w tym pomóc. Dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych książki zawierają informacje dotyczące dzieł Chopina oraz jego życia. Każda z nich została wydrukowana na wysokiej jakości papierze i dostępna jest w języku polskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Nasze wydawnictwo jest pierwszym kompletem rękopisów muzycznych Chopina wydanym w formie drukowanej, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii fotografii i druku jest najbardziej wiernym odwzorowaniem oryginałów. Oprócz tego, seria zawiera sześć wersji językowych komentarzy źródłowych napisanych przez uznanych specjalistów, dostarczając wyczerpujących informacji na temat publikowanych rękopisów.

Serię stworzono w celu umożliwienia szerokiego dostępu do wiernych kopii oryginalnych rękopisów muzycznych kompozytora, opatrzonych komentarzem naukowym w sześciu językach: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i japońskim. To unikalna okazja, aby poznać historię muzyczną bez wychodzenia z domu.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *