Modernizacja objęła gruntowny remont kuchni, adaptację pomieszczenia produktów suchych z magazynkiem na potrzeby kuchni, modernizację wszystkich pomieszczeń zaplecza. Wykonawca wymienił instalacje sanitarne i elektryczne. Zostały zakupione i zamontowane elementy wyposażenia kuchni ze stali nierdzewnej, takie jak basen jednokomorowy, stoły z półką, zlew, podest na chłodzenie, stoły podawcze ze wspólnym blatem, stół ze zlewem dwukomorowym i półką, kloc do mięsa na podstawie.

W kuchni zamontowano piec konwekcyjno-parowy, gastronomiczne taborety gazowe, uchylną patelnię gazową, kuchnię elektryczną czteropalnikową. Pojawiły się tam także nowe  dozowniki mydła w płynie, wiszący kosz na odpadki, pojemnik na papierowe ręczniki. Na potrzeby kuchni została wymieniona winda.

– To kolejna inwestycja Miasta, której celem jest polepszenie warunków, w jakich w Białymstoku odbywa się opieka nad najmłodszymi mieszkańcami. W miarę możliwości staramy się sukcesywnie unowocześniać placówki szkolno-wychowawcze i zapewniać dzieciom komfortowe warunki – powiedział zastępca prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński.

Inwestycja została sfinansowana z budżetu Miasta Białystok. Jej koszt to około 1,3 mln zł.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *