RIJAD, Arabia Saudyjska–(BUSINESS WIRE) – W ubiegły czwartek na stadionie im. Króla Fahda w Rijadzie po meczu zakończonym remisem 2:2 i serii rzutów karnych Barcelona odniosła spektakularne zwycięstwo nad Realem Betis w drugim półfinale Superpucharu Hiszpanii. Turniej ten odbywa się po raz trzeci z rzędu pod patronatem Ministerstwa Sportu w ramach serii wydarzeń sportowych podczas drugiej edycji Diriyah Season.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230113005161/pl/

Cenne zwycięstwo Barcelony oglądała na żywo ogromna liczba fanów futbolu. Wynik zapewnił drużynie awans do meczu finałowego, który rozegra z Realem Madryt w przyszłą niedzielę, 15 stycznia o godz. 22.00 czasu lokalnego na tym samym stadionie.

Królestwo Arabii Saudyjskiej gości to ważne wydarzenie w ramach serii międzynarodowych turniejów i wydarzeń sportowych Diriyah Season 2022, organizowanych pod patronatem Ministerstwa Sportu. Służą one realizacji celów „Wizji 2030” wyznaczonych przez Królestwo i są jedną z inicjatyw w ramach programu „Jakość życia”. Dzięki najbardziej spektakularnym i największym wydarzeniom sportowym goście Diriyah Season mogą doświadczyć niesamowitych wrażeń i wziąć udział w fantastycznych inicjatywach.

Źródło: AETOSWire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230113005161/pl/

Źródło: Saudi Arabia Ministry of Sport

KONTAKT:

Sara Alghamdi

dyrektor generalna

e-mail: sara.alghamdi@squidnomad.com

Źródło informacji: Business Wire


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *