SEUL, Korea Południowa, 30 listopada 2022 r. /PRNewswire/ — „MIR4”, przebojowa gra MMORPG firmy Wemade, otrzymuje nowe zadanie najazdu (raid) i najazdu połączonego z walką z bossem (boss raid) już od 29 listopada.

W Więzieniu Vipergeist, które jest nowym 14. etapem najazdu, pojawią się nowe potwory na poziomie 165, a w Claydoh GEN, 10. etapie najazdu połączonego z walką z bossem, pojawi się nowy boss na poziomie 160.

W Claydoh GEN, boss często przypuszcza na graczy ataki polegające na jednoczesnym uderzeniu długim mieczem, przywołaniu Czarownika Claydoh (Claydoh Witch Doctor) i wywołaniu burzy pyłu. Aby stawić mu czoła, gracze muszą walczyć ramię w ramię i mieć dużo punktów zdrowia.

Aktualizacja daje graczom możliwość uczestniczenia w trudniejszych najazdach i najazdach połączone z walką z bossem. Po pierwszym wykonaniu zadania można otrzymać Epicką Błękitną Statuetkę Smoka (Epic Blue Dragon Statue), Rzadki Smoczy Kamień Ulepszeń (Rare Divine Dragon’s Enhancement Stone), Legendarny Mistyczny Kamień Ulepszeń (Legendary Mystic Enhancement Stone) i inne nagrody.

Komnata Antydemoniczna dostępna jest na poziomach 6-8 Placu Magii. Kiedy gracze atakują potwory wewnątrz komnaty, mogą zadawać więcej obrażeń mocą antydemoniczną i zyskiwać w walce większą liczbę punktów doświadczenia.

Zaktualizowane zostało też nowe comiesięczne wydarzenie z zapisami, „Lucky Cat Luckster’s Monthly Check-in”. Wydarzenie potrwa do 27 grudnia, a w jego ramach użytkownicy mogą otrzymać różne przedmioty, takie jak Tabletki Wigoru (Vigor Pills) do szybkiego wzrostu, bilety Dragon Sphere Summon i bilety Hell Raid.

„Od mojej bitwy do naszej wojny”. Zajrzyj na oficjalną stronę internetową, aby przeczytać więcej informacji o „MIR4”.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1957133/image1.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1848100/MIR4_Logo.jpg

Źródło: Wemade

Źródło informacji: PR Newswire

 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *