Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE to wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami ogrodniczymi i architekturą krajobrazu. To wydarzenie odbędzie się w dniach 31 sierpnia-2 września 2023 r. w Warszawie, a odwiedzający będą mieli okazję poznać produkty i usługi najlepszych firm związanych z branżą ogrodniczą.

Każdego roku targi ZIELEŃ TO ŻYCIE przyciągają tłumy, gdyż jest to idealna okazja do spotkań i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami z branży. Gościom będą towarzyszyły również liczne występy, prezentacje i warsztaty, a także konkursy, w których będą mieli okazję wygrać cenne nagrody.

Trzydzieste urodziny najbardziej zielonych targów w Polsce będą okazją do przeprowadzenia bogatego programu otwartych branżowych spotkań i szkoleń, w ramach których dostarczymy solidnej porcji informacji oraz odpowiedzi na ważne pytania dotyczące przyszłości. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „Nowe czasy, nowe wyzwania”, które nawiązuje do zmian, jakie zachodzą w świadomości, potrzebach i wartościach ludzi w ostatnich latach. Bioróżnorodność i zmiany klimatyczne będą wiodącymi motywami w tegorocznych targach.

Jego zdaniem, inicjatywa Zielonego Sektora Polskiego jest dobrze zakorzeniona w rzeczywistości, ponieważ wystawcy i zwiedzający są zainteresowani wymianą wiedzy i doświadczeń w zielonym sektorze. Dlatego też, ZSzP jest w stanie pomóc w rozwoju i promocji polskiego sektora zielonego.

Uczestnicy Zielonego Sektora Polskiego współpracują ze sobą, aby dzielić się wiedzą, doświadczeniem i produktami, co prowadzi do wzrostu wiedzy i umiejętności w zielonym sektorze. W ten sposób wzmacnia się zaufanie i współpraca, a także wzbogaca się oferta wystawców i zwiedzających.

Zielony Sektor Polski wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno wystawców, jak i zwiedzających, oferując im możliwość wymiany wiedzy, doświadczenia i produktów. poprzez organizowane przez ZSzP wydarzenia i wystawy. Przede wszystkim, inicjatywa ta jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę współpracy i wymiany wiedzy w sektorze zielonym.

Świetna współpraca

Jan Grąbczewski, pierwszy prezes ZSzP, zwraca uwagę, że wystawcy i zwiedzający są zainteresowani bezpośrednim kontaktem od samego początku istnienia Zielonego Sektora Polskiego. Zdaniem Grąbczewskiego, inicjatywa ta jest dobrze zakorzeniona w rzeczywistości, gdyż pozwala na wymianę wiedzy i doświadczeń między uczestnikami.

Dzięki współpracy uczestników ZSzP, wiedza i umiejętności w zielonym sektorze stopniowo wzrastają. Wzrasta jednocześnie zaufanie i współpraca, a także oferta zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Zielony Sektor Polski wychodzi naprzeciw potrzebom swoich uczestników, oferując im szansę na wymianę wiedzy, doświadczeń i produktów w trakcie różnych wystaw i wydarzeń.

„Wielką wartością ZtŻ jest fakt, że gromadzi w jednym miejscu i czasie tylu ludzi z branży. Kreuje forum, które się od siebie wzajemnie uczy i czerpie profit z obecności na wystawie, nie zawsze od ręki i finansowy, ale w formie informacji, wiadomości czy materiału” – podsumowuje Jan Grąbczewski.

Nasze działania napędzane są pragnieniem wspierania działań na rzecz zrównoważonego rozwoju i zachęcania do wykorzystywania naturalnych zasobów Ziemi. Chcemy, aby ZIELEŃ TO ŻYCIE stała się platformą wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń, która promuje najlepsze praktyki i zachęca do odpowiedzialnego wykorzystywania zasobów naturalnych.

Konsekwentnie dążymy do rozwijania i udoskonalania naszych działań, aby móc zapewnić wszystkim naszym uczestnikom jak najlepsze doświadczenia. Od wielu lat rekrutujemy ekspertów z branży, aby pomóc nam w przeprowadzaniu szkoleń i organizowaniu targów oraz zapewnieniu najwyższej jakości wydawnictw.

Wierzymy, że współpraca i wymiana doświadczeń w ramach ZIELEŃ TO ŻYCIE stworzy platformę, która zapewni branży roślinnej możliwość wykorzystania wspólnych zasobów i wiedzy do tworzenia bardziej zrównoważonych, zdrowszych i bardziej produktywnych środowisk.

Poprzez trzy obszary działalności ZIELEŃ TO ŻYCIE, w tym targi, szkolenia i wydawnictwa, wspieramy wszystkich zaangażowanych w branżę roślinną, zarówno producentów, jak i dystrybutorów, poprzez dostarczanie im odpowiednich narzędzi i informacji, które pomogą im osiągnąć sukces.

Od lipca tego roku nasza platforma ZIELEŃ TO ŻYCIE przybrała postać internetowej platformy, która ułatwia integrację i wymianę wiedzy pomiędzy branżą roślinną. Stale pracujemy nad wprowadzeniem nowych funkcjonalności, aby umożliwić naszym użytkownikom wygodny i bezpieczny dostęp do informacji i działań, które pomogą im w osiąganiu sukcesu. Realizujemy również częste aktualizacje i modernizacje, aby zapewnić możliwie najlepszą jakość naszych usług.

„Program targów wychodzi naprzeciw aktualnym problemom i potrzebom, przedstawi rozwiązania typu >>pro natura<< – stosowanie technologii proekologicznych na etapie uprawy roślin, czy urządzania ogrodów i terenów zieleni – zwraca uwagę Joanna Filipczak, prezes Agencji Promocji Zieleni – Ostatniego dnia targów skupimy się na praktycznych aspektach zakładania i pielęgnacji ogrodów, do z pewnością zainteresuje zarówno profesjonalistów, jak i amatorów” – dodaje.

Trzydziesta odsłona Międzynarodowych Targów Ogrodniczych po raz kolejny otwiera swoje podwoje w Krakowie, w hali EXPO Kraków od 28 do 30 maja 2022 r.

Nowa edycja targów będzie gościć ponad 160 wystawców z 11 krajów: Polski, Belgii, Danii, Ekwadoru, Francji, Holandii, Indii, Litwy, Niemiec, Węgier i Włoch. 38 prelegentów podzieli się swoją ekspercką wiedzą podczas konferencji, seminarium i szkoleń.

Organizatorzy liczą na przybycie ponad 10 000 odwiedzających, wśród których producenci roślin będą najliczniejszą grupą (30%), a następnie architekci krajobrazu i wykonawcy terenów zieleni (22,5%), handlowcy z centów ogrodniczych i kupcy z sieci DIY (13,5%), samorządowcy, administratorzy i inwestorzy publiczni (11%) oraz floryści (7%).

Kraków stanie się epicentrum branży roślin i ogrodniczej od 28 do 30 maja 2022 roku, kiedy to trzydziesta edycja Międzynarodowych Targów Ogrodniczych swoje podwoje otworzy w hali EXPO Kraków.

Targi stanowić będą doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i nowościami w dziedzinie roślin i ogrodnictwa. Wśród wystawców znajdą się producenci, sprzedawcy i dostawcy z Polski i zagranicy, którzy wspólnie prezentują najwyższy poziom innowacyjności i jakości.

Będzie to także wyjątkowa okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z czołowymi ekspertami branżowymi, którzy podczas konferencji, seminariów i szkoleń podzielą się swoją wiedzą.

Serdecznie zapraszamy na trzydziestą edycję Międzynarodowych Targów Ogrodniczych w dniach 28-30 maja 2022 roku, w hali EXPO Kraków!

„Aby uczcić 30. rocznicę targów, codziennie będziemy rozdawać rośliny pierwszym pięciuset gościom. Zastosujemy 10% rabatu dla uczestników szkoleń oraz 20% upustu na wydawnictwa zakupione na targach” – informuje Joanna Filipczak.

Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE to wyjątkowa okazja do poznania aktualnych trendów w branży, a także spotkania z zawodowymi przedstawicielami branży. Wydarzenie to można porównać do jednego, wielkiego centrum handlowego, w którym można znaleźć wszystko, co potrzebne do prowadzenia zielarskiej działalności. To tu można nawiązać kontakty z dostawcami, dystrybutorami, producentami roślin i akcesoriów ogrodniczych, a także uzyskać wsparcie w zakresie edukacji i szkoleń.

Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE są miejscem, w którym spotykają się profesjonaliści z branży ogrodniczej, by dzielić się najnowszymi trendami, informacjami i wiedzą. Na wystawie można zapoznać się z najnowszymi trendami i produktami, a także nawiązać kontakty biznesowe z przedstawicielami branży. Goście mogą również uczestniczyć w licznych szkoleniach, seminariach i warsztatach, by profesjonalnie przygotować się do prowadzenia swojej działalności.

Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE to okazja do zdobycia informacji na temat najnowszych trendów branżowych, rynkowych i klimatycznych. To tu spotykają się profesjonaliści z branży ogrodniczej, aby wymieniać się wiedzą i doświadczeniami. Wystawa oferuje szeroki asortyment produktów wysokiej jakości i wizualnej atrakcyjności. Goście zyskują możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i uczestnictwa w licznych szkoleniach i warsztatach.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nadchodzących targach Zielone Życie? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.zielentozycie.pl, na której znajdziesz szczegółowy program targów. Zobacz, jakie atrakcje czekają na gości: od konferencji MOCNO ZIELONE MIASTO, przez seminarium WIEDZA DLA HANDLU I PRODUCENTÓW, spotkanie TWÓRCÓW OGRODÓW, szkolenia GARDENPHILIA DESIGNER i FEDERACJI ARBORYSTÓW POLSKICH po pokazy FLORYSTYCZNE WYSTAWCÓW, ogród pokazowy PRZENIKANIE PRZESTRZENI, premierę Szklarni BORA BORA, strefę spotkań i relaksu oraz kiermasz roślin.

Serdecznie zapraszamy na targi Zielone Życie! Bądź z nami, aby doświadczyć mocnego zielonego miasta, wiedzy i designu ogrodów, florystycznych inspiracji oraz kiermaszu roślin!

Godziny otwarcia:
31 sierpnia (czwartek) 9.00-17.00 – dzień dla profesjonalistów
1 września (piątek) 9.00-17.00 – dzień dla profesjonalistów i hobbystów
2 września (sobota) 9.00-16.00 – dzień otwarty dla wszystkich

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami:
Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 80 lok. 71, 00-175 Warszawa
Telefon: 22 435 47 20 (21-22)
E-mail: kontakt@zielentozycie.pl lub katarzyna.augustyniak@zszp.pl
Telefon komórkowy: +48 798 938 296


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *