Świętując swoje 10-lecie, Żeglarski Puchar Trójmiasta rozpoczyna sezon żeglarski w Zatoce Gdańskiej. Coroczna impreza żeglarska na polskim wybrzeżu cieszy się ogromną popularnością i z roku na rok zyskuje nowych fanów.

Już za dwa lata, w dniach 12-14.05.2023 roku, żeglarze z całego świata będą rywalizować w regatach jachtowych na trasach wzdłuż Bałtyku. Wśród klas ścigających się po urokliwym Sopocie, Gdańsku i Gdyni znajdą się KWR, ORC oraz OPEN, a jachty klasy RS21 spróbują swoich sił przy sopockim molo. Zmagania będą urozmaicone przez zarówno zawodników z ogromnym doświadczeniem, jak i amatorów, którym towarzyszyć będzie wielka ekscytacja.

W tym roku obchodzony jubileusz 200-lecia założenia kurortu Sopotu będzie stanowił honorowy patronat dla regat łączących trzy miasta Trójmiasta: Gdynię, Sopot i Gdańsk. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w Sopocie, stanowiąc najważniejszy punkt programu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów żeglarstwa i nie tylko do uczestniczenia w trzydniowym święcie. Na wodzie będziecie mieli okazję wziąć udział w emocjonującej rywalizacji, a na lądzie cieszyć się szeregiem atrakcji, przygotowanych specjalnie dla Was. Pełen program wydarzenia znajdziecie na stronie: https://zeglarskipuchartrojmiasta.pl/.

W tym roku Yacht Club Sopot oraz Pomorski Związek Żeglarski otrzymują wsparcie od sponsorów strategicznych Range Rover, głównych sponsorów Diety od Brokuła oraz partnerów: Diverse, STBU, Pana Drwala i FSG. Dodatkowo, Miasto Sopot, Sopot Marina, Garmin, SpeedGames, Oclean, Premium Yachting, Sanhaus Apartments, RS 21, SEA Light, Mint Marine i Do Brzegu Bistro&Bar stanęły na wysokości zadania, wspierając wydarzenie. Partnerami medialnymi są trójmiasto.pl i Magazyn Trójmiejski Prestiż.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *