Na Targach Edukacji Zagranicznej dowiesz się wszystkiego o aplikacjach na zagraniczne uniwersytety, szkoły średnie i ciekawe wyjazdy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poznasz również wskazówki dotyczące przygotowania do aplikacji na studia, zdobywania stypendiów, studiowania bezpłatnie, wyboru szkoły średniej oraz najlepszych miejsc na kursy językowe.

Zapraszamy na targi edukacyjne, podczas których przedstawiciele zagranicznych szkół i uczelni oraz doradcy edukacyjni Baltic Council for International Education odpowiedzą na wszystkie pytania. Targi odbędą się w następujących miastach i terminach:

  • Poznań – 21.02.2024, Andersia Hotel and Spa, ul. Plac Andersa 3, 11:00 – 16:00
  • Wrocław – 22.02.2024, Hotel Mercure Wrocław Centrum, Pl. Dominikański 1, 11:00 – 16:00
  • Warszawa – 24.02.2024, Radisson Blu Sobieski, plac Artura Zawiszy 1, 10:00 – 17:00

Rejestracja na targi jest bezpłatna po uprzednim zarejestrowaniu się pod adresem: https://www.balticcouncil.pl/pl/edukacja-za-granic/targi-edukacyjne-dni-edukacji-mi-dzynarodowej/rejestracja-na-targi/?fbclid=IwAR2umW5XITnqCdAKIsz78lPlNZlSVfA_w0TJBQ3epvNiJIV7UGHcwP_65Js 

„Targi to okazja do poznania możliwości międzynarodowego kształcenia oraz zaplanowania dalszej ścieżki edukacyjnej. W jednym miejscu swoje programy zaprezentują zagraniczne uniwersytety, szkoły średnie oraz organizatorzy obozów i kursów językowych. Odwiedzający będą mogli odbyć indywidualne rozmowy z przedstawicielami szkół oraz wziąć udział w seminariach na temat edukacji, które będą prowadzone przez ekspertów z Polski i z zagranicy. Edukacja zagraniczna jest dostępna dla każdego m.in. dzięki stosunkowo przystępnym czesnym np. Holandii, a nawet bezpłatnej nauce w krajach skandynawskich. Poza tym wiele uczelni i szkół średnich oferuje stypendia na naukę i różnego rodzaju wsparcie finansowe” – mówi Kamila Ostrowska dyrektor Baltic Council for International Education w Polsce.

Wydarzenie jest skierowane do uczniów, rodziców planujących dalszą edukację swoich dzieci, a także nauczycieli i grup szkolnych. Na targach w Polsce wezmą udział znane na całym świecie uczelnie, takie jak University of Glasgow z Wielkiej Brytanii. Ponadto, Warszawa będzie gościć uniwersytety z kampusami w Holandii, Belgii, Irlandii, Szwajcarii, Francji, Finlandii, na Węgrzech, Cyprze, Litwie, w Niemczech i Liechtenstein.

„Oprócz studiów z roku na rok widzimy rosnące zainteresowanie nauką w zagranicznych szkołach średnich, które są przepustką na renomowane, zagraniczne uniwersytety. Na targach obecne będą zagraniczne szkoły z internatem, które latem zamieniają się w międzynarodowe kampusy językowe, gdzie dzieci i młodzież z całego świata doskonalą język, bawią się i zwiedzają kraj w gronie rówieśników. Na targach we wszystkich miastach obecna będzie prestiżowa szkoła z Oxfordu St Clare’s, która oferuje naukę w programie matury międzynarodowej IB” – dodaje Kamila Ostrowska.

Na targach można uzyskać informacje na tematy takie jak:

  • Studia za granicą, w tym studia licencjackie i magisterskie na zagranicznych uniwersytetach i uczelniach biznesowych
  • Nauka w prywatnych szkołach średnich z internatem na kampusie w programach GCSE, brytyjskiej matury A-level, międzynarodowej IB, czy niemieckiej Abitur
  • Letnie obozy językowe dla dzieci i młodzieży, połączone z aktywnym wypoczynkiem, zajęciami artystycznymi i sportowymi
  • Kursy językowe dla dorosłych na całym świecie
  • Specjalistyczne i biznesowe kursy językowe dla kadry menedżerskiej firm i organizacji
  • Kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, IELTS
  • Finansowanie nauki, w tym bezpłatne studia, pożyczki, stypendia

Chcesz się zarejestrować na targi? Kliknij tutaj 

Baltic Council for International Education jest odpowiedzialny za organizację targów. To renomowana agencja edukacyjna, która oferuje profesjonalne i kompleksowe doradztwo w zakresie aplikacji i edukacji na zagranicznych uniwersytetach, w szkołach średnich i na wyjazdach językowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.balticcouncil.pl


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *