W programie balu znalazły się liczne atrakcje, w tym uroczysta kolacja, pokazy mody, występy artystyczne, wystawa malarstwa, porady żywieniowe, a zwieńczeniem wieczoru była wspólna zabawa z popularną polską DJ- Wiką.

Organizatorem Gali było Arche Podróże, które jest pilotażowym projektem Grupy Arche mającym na celu szeroką integrację grup senioralnych z całej Polski.

Jak mówi Prezes Arche Podróże – Dorota Todorska „Frekwencja podczas wydarzenia przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a obecność gości z najdalszych zakątków Polski w tym znanych z Sanatorium Miłości i The Voice Senior uczestników tylko potwierdziły, że organizacja takich spotkań jest bardzo potrzebna”.

To kolejny projekt społeczny, którego autorem jest Grupa Arche, lider w branży hotelarskiej i deweloperskiej. Przypomnijmy, że Firma od wielu lat wspiera osoby z niepełnosprawnością, a także prowadzi domy uchodźcze dla ofiar wojny.

Jak zapowiadają organizatorzy, gala jest początkiem nowych kierunków społecznych i niebawem ogłoszą kolejne wydarzenia dedykowane grupie dojrzałym.

KONTAKT:
Dorota Todorska
tel. 535 140 018
e-mail: dtodorska@arche.pl 

Źródło informacji: Grupa Arche

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *