Zapraszamy na konferencję, która odbędzie się 16.05.2023 o godzinie 9:00. Spotkanie poprowadzą wybitni eksperci w dziedzinie zdrowia publicznego, praw pacjenta i edukacji zdrowotnej, a także z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia oraz polityki lekowej i farmakoterapii. Paneliści będą reprezentować takie uczelnie i instytucje jak Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH-BIP, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, Naczelną Radę Lekarską oraz Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy.

Przygotowaliśmy dla Państwa kompendium wiedzy, z którego dowiedzą się Państwo wielu interesujących rzeczy. Spotkanie będzie okazją do networkingu i wymiany doświadczeń, a także uzyskania informacji na temat najnowszych zmian w zakresie zdrowia publicznego. Zapraszamy do udziału i życzymy owocnej wymiany informacji!

Źródłem informacji o konferencji jest Puls Medycyny. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej wymienionej w tekście.


Źródło: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *