Warsaw Marriott Hotel i warszawska galeria sztuki współczesnej Limited Edition współpracują, aby umożliwić polskim artystom dotarcie do szerszej publiczności. Wspólne działania mają za zadanie zaprezentować światu twórczość wybranych artystów, poszerzyć grono kolekcjonerów i koneserów sztuki oraz wesprzeć ich działalność.

Galeria sztuki Limited Edition (https://limitededition.pl/) zajmuje się promocją artystów aktualnie tworzących, wspierając ich pozycję na rynku sztuki. To nie tylko kuratela artystyczna – dokumentacja twórczości, wystawy, katalogi, wywiady, edycje kolekcjonerskie prac – ale również działalność wirtualna. Galeria jest wśród pierwszych, które wraz ze swoją stacjonarną siedzibą w Warszawie, postanowiły uruchomić projekty wirtualne, tak aby ich obejrzenie nie było ograniczone przez miejsce ani czas. Współpracując z Warsaw Marriott Hotel, galeria zapewnia możliwość obejrzenia swoich wydarzeń zarówno stacjonarnie, jak i wirtualnie.

Warsaw Marriott Hotel z dumą przyjmuje rolę mecenasa kultury. Jakość usług i wyjątkowe wnętrza hotelu łączą się wraz z wystawami i wydarzeniami artystycznymi, które są organizowane w ramach współpracy z galerią Limited Edition. Dla naszych gości są one okazją do niezapomnianych doświadczeń wizualnych, a dla artystów możliwością zdobycia większego uznania. Poprzez wspieranie i udzielanie patronatu nasz właściciel ma możliwość promowania polskiej sztuki i tworzenia przestrzeni, w której można ją podziwiać.

Galeria Limited Edition podkreśla znaczenie dla polskiej sztuki współczesnej, prezentując prace uznanych artystów. Wśród nich znaleźć można Józefa Wilkońa, Antoniego Janusza Pastwę, Tomasza Górnickiego, Idę Karkoszkę, Beatę Czapską, Marcina Ryczka, Darka Palę i Aleksandrę Kujawską.

Galeria Limited Edition to platforma dla sztuki, która zapewnia zarówno znanym, jak i debiutującym artystom możliwość prezentowania swoich prac szerszej publiczności. W bogatym portfolio galerii znaleźć można dzieła zarówno znanych już artystów, jak i nowicjuszy w sztuce.

Galeria Iwony Staroszczyk zaprasza wszystkich do wspierania uznanych twórców. Artyści, których prace znajdują się w zbiorach muzealnych, są wyjątkowi dzięki swoim niepowtarzalnym stylom. Ci cierpliwi i ambitni ludzie oddają się sztuce, ponieważ wiedzą, że to jest ich powołanie. Współpraca z instytucjami, takimi jak Warsaw Marriott Hotel, jest dowodem na to, że warto inwestować w ich twórczość i dawać im szansę na rozwój.

Pierwszym krokiem w realizacji powyższych planów będzie spotkanie z artystami, podczas którego przedstawimy im naszą propozycję i omówimy szczegóły dotyczące organizacji wystaw. Następnie przystąpimy do planowania i wybierania odpowiednich dzieł sztuki.

Nowe działania

Warsaw Marriott Hotel i galeria sztuki Limited Edition będą wspólnie organizować wystawy trzech wybitnych artystów: Aleksandry Kujawskiej, Józefa Wilkonia oraz Idy Karkoszki. Wszystkie niezbędne działania będą regularnie komunikowane.

Pierwszym krokiem w realizacji planów będzie spotkanie z wybranymi artystami, podczas którego przedstawimy im szczegóły dotyczące wystawy. Kolejnym krokiem będzie zaplanowanie prezentacji dzieł sztuki oraz wybór odpowiednich obrazów i rzeźb do wystawy.


Źródło: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *