SEUL, Korea Południowa, 28 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ — Nowy dodatek PVP do gry MIR4, Bicheon Heist (Skok na Zamek Bicheon), zostanie zaprezentowany 28 czerwca 2022 r.

„Chroń ciemną stal, albo pozwól ją sobie odebrać”.

Aby kontynent MIR stał się jeszcze ciekawszy, w każdy piątek od 1 lipca między godziną 22 a 23 czeka nas nowe wydarzenie, Bicheon Heist (Skok na Zamek Bicheon). Otwarty został podziemny skarbiec Zamku Bicheon wypełniony ciemną stalą (Darksteel). Klan panujący na Zamku Bicheon z pomocą swoich sojuszników musi teraz obronić go przed najeźdźcami, którzy pragną go splądrować. Najeźdźcami mogą zostać przedstawiciele najlepszych 20 klanów na serwerze, które nie są sojusznikami Obrońców.

Jeśli Najeźdźcy zniszczą Żelazną Bramę chroniącą wejście do skarbca ciemnej stali i pokonają groźnego Mistrza Strażnika ‘Cheola Mujina’, który pilnuje tego drogocennego surowca, będą mogli zgarnąć liczne skrzynki z ciemną stalą. Czekają na nich także inne nagrody, w postaci Legendarnych Skarbów, Mistycznych Kamieni i Ciemnych Kamieni z materiałami niezbędnymi do przygotowania Legendarnych Skarbów Ducha.

O nowe misje wzbogacony został też tryb Ekspedycji. Gracze mogą teraz brać udział w bardziej zróżnicowanych misjach na wielu serwerach i zdobywać cenne łupy, które pomogą im rozwinąć swoje postacie po zakończeniu nowych misji.

Po aktualizacji dodany zostanie również Mroczny Następca Tronu Wooska, nowy Legendarny Duch Wiatru. Legendarny Duch Wiatru jest niezwykle wytrzymały i specjalizuje się w obronie fizycznej. W związku z dodaniem Mrocznego Następcy Tronu Wooski, zakładka Specjalnego Przywołania będzie dostępna do czasu aktualizacji z 26 czerwca. Gdy w tym okresie Legendarny Duch pojawi się na skutek Specjalnego Przywołania, gracze będą mieli 100% szans na uzyskanie nowego Ducha, Mrocznego Następcy Tronu Wooski.

Od mojej bitwy do naszej wojny. Więcej informacji o MIR4 można znaleźć na oficjalnej stronie.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1848099/MIR4_Update_image.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1848100/MIR4_Logo.jpg

Źródło: Wemade

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *