AMSTERDAM–(BUSINESS WIRE)– Stryker, jedna z czołowych światowych spółek z sektora technologii medycznych oficjalnie przedstawiła ofertę firmy Tornier obejmującą plastykę stawu barkowego i wprowadziła na rynek europejski nowy trzpień endoprotezy do kości ramiennej Perform.

„Stryker ma przyjemność udostępnienia europejskim klientom całej oferty firmy Tornier obejmującej plastykę stawu barkowego, w tym nowy trzpień endoprotezy do kości ramiennej Perform – powiedział Mike Panos, prezes działu ds. urazów i kończyn w Stryker. – Ta linia produktów wyróżni firmę Stryker spośród konkurencji i równocześnie umocni nasze zaangażowanie w obszarze poprawy opieki zdrowotnej, zarówno dla chirurgów jak i ich pacjentów”.

Przy zastosowaniu oprogramowania do planowania Blueprint oraz panewki Perform do endoprotezoplastyki anatomicznej i odwróconej, nowy trzpień endoprotezy do kości ramiennej Perform firmy Tornier oferuje rozwiązania kliniczne obejmujące szerokie spektrum prostych i złożonych przypadków plastyki stawu barkowego. Przeznaczony jest do stosowania w zabiegach endoprotezoplastyki anatomicznej, odwróconej i połowiczej stawu barkowego. Pozwala również na wymianę endoprotezy anatomicznej na odwróconą w przypadku rewizyjnej plastyki stawu barkowego.

  • Trzpień endoprotezy do kości ramiennej Perform zaprojektowano z uwzględnieniem czterech średnic kołnierza, przy czym jest dostępny w wielu długościach pozwalających na optymalizację dopasowania do kości ramiennej, co daje chirurgom możliwość uzyskania dobrych rezultatów i wybór pomiędzy rożnymi opcjami. Wybór mniejszych trzpieni jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych struktur anatomicznych pacjentów, które wiążą się z określonymi wyzwaniami.
  • Trzpień endoprotezy do kości ramiennej Perform firmy Tornier jest kompatybilny z całą linią standardowych i powiększonych panewek Perform – przeznaczonych do zabiegów endoprotezoplastyki anatomicznej i odwróconej – co pozwala na dopasowanie do unikatowej anatomii pacjenta.
  • Oprogramowanie Blueprint™ pozwala chirurgom na planowanie zabiegów z zastosowaniem systemu Perform i zapewnia opcję precyzyjnej wirtualnej operacji w czasie rzeczywistym w celu zwiększenia pewności przed wejściem na salę operacyjną.

„Trzpień endoprotezy do kości ramiennej Perform daje możliwość wykorzystania programu Blueprint do weryfikacji planu zabiegu chirurgicznego i optymalizacji pełnego zakresu dostępnych opcji panewek – powiedział dr Gilles Walch, Lyon, FR, jeden z projektantów systemu. – Stosując system Perform, chirurdzy mogą lepiej wypełniać potrzeby związane zarówno z wysoce złożonymi jak i prostymi przypadkami”.

Stryker

Stryker jest jedną z czołowych spółek sektora technologii medycznych na świecie i razem ze swoimi klientami dąży do poprawy opieki zdrowotnej. Firma oferuje innowacyjne produkty i usługi w zakresie medycyny ogólnej, chirurgii, neurotechnologii, ortopedii i chorób kręgosłupa, które pomagają w uzyskaniu lepszych wyników leczenia pacjentów i działalności szpitali. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.stryker.com.

Zapoznaj się z ofertą dot. kończyn górnych Stryker Upper Extermities na portalu LinkedIn.

Chirurg musi zawsze polegać na własnej procesjonalnej ocenie klinicznej podczas podejmowania decyzji dotyczącej zastosowania poszczególnych produktów w procesie leczenia danego pacjenta. Stryker nie udziela porad lekarskich i zaleca chirurgom odbycie szkolenia w zakresie zastosowania danego produktu przed wykorzystaniem go na sali operacyjnej.

Celem niniejszej informacji prasowej jest przedstawienie zakresu oferty produktowej firmy Stryker. Chirurg zawsze winien zapoznać się z informacją dołączoną do produktu, informacją na etykiecie lub z instrukcją użytkowania, przed zastosowaniem któregokolwiek z produktów firmy Stryker. Produkty mogą być niedostępne na niektórych rynkach, ponieważ dostępność produktu podlega procedurom regulacyjnym i praktykom postępowania medycznego obowiązującym na poszczególnych rynkach. Proszę kontaktować się z Państwa przedstawicielem handlowym w przypadku pytań dotyczących dostępności produktów na Państwa terytorium.

Nr identyfikacyjny informacji: AP-015707.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220203005324/en/

Źródło: Stryker

KONTAKT:

Andrea Sampson, Sampson Public Relations Group

e-mail: asampson@sampsonprgroup.com

tel. +1.562.304.0301

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *