Rezerwacja noclegu to dziś zadanie proste i szybkie. Wystarczy parę kliknięć, aby znaleźć wymarzony hotel – strony www hoteli są dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych. Akcja #RezerwujSprytnie zachęca do rezerwacji bezpośrednich w hotelach, dzięki czemu można cieszyć się najlepszą ofertą, szerokim wyborem dodatkowych usług i elastycznym dopasowaniem pobytu do potrzeb podróżującego.

Wakacje to czas na wymarzony urlop, a dla wielu Polaków wybór najkorzystniejszej rezerwacji to wyzwanie. Jednak badania GUS z 2022 roku wskazują, że 63% z nas decyduje się na wyjazdy trwające co najmniej 5 dni. Nie bez powodu – dłuższy pobyt pozwala na pełne skorzystanie z atrakcji turystycznych i pełen relaks. Polska ma naprawdę wiele do zaoferowania – zarówno piękne destynacje, jak i atrakcyjne cenowo oferty. Dlatego w tym roku wybierzmy wakacje w kraju, by w pełni cieszyć się wypoczynkiem!

Zapraszamy do skorzystania z najkorzystniejszych ofert, jakie przygotował dla Państwa polski rynek hotelowy! Niezależnie od tego, czy szukacie kameralnego wypoczynku nad jeziorem, doświadczenia big city, sportowych wyzwań, takich jak spływy kajakowe lub wspinaczka, czy też tygodnia wypoczynku z dostępem do SPA – nasza baza hotelowa pozwoli znaleźć coś dla każdego. #RezerwujSprytnie i wybierz rezerwację bezpośrednią na stronie wybranego hotelu – to tam czekają najlepsze ceny i możliwość personalizacji oferty!

Rezerwacja bezpośrednio na stronie obiektu to nie tylko oszczędność pieniędzy. To także możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert, różnych wariantów wyżywienia i niezliczonych atrakcji dodatkowych. Przykładowo, w czterogwiazdkowym hotelu na Mazurach, nocleg ze śniadaniem dla 2 osób dorosłych, w terminie 10-12 sierpnia, kosztuje 1425 złotych, podczas gdy w portalu pośredniczącym ta sama oferta wynosi ponad 1640 zł. Dzięki rezerwacji bezpośredniej, para zaoszczędzi ponad 200 złotych i spędzi swój pobyt w dużo większym, wygodniejszym pokoju, a także skorzysta z elastycznej oferty z pakietem SPA, niedostępnym u pośrednika.

Rezerwując bezpośrednio z hotelem, możesz skorzystać z szeregu zalet, w tym korzyści ze zniżek, programów lojalnościowych i personalizowanych bonusów, o których możesz dowiedzieć się z newslettera.

Wyjątkową paczkę graficzną przygotowaną przez Profitroom może wykorzystać każdy hotelarz. Aby pobrać materiały, wystarczy kliknąć tutaj. Stworzenie bazy materiałów zostało wsparciem przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Więcej informacji na temat tego projektu znajdziesz na stronie https://www.rezerwujsprytnie.pl/.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *